DOMÁCÍ UTKÁNÍ A.F.C. HUMPOLEC

sobota 28.10.2017 od 14.30 hodin – Krajský přebor  Kraje Vysočina

A.F.C. Humpolec „A“ – TJ Dálnice Speřice

sobota 28.10.2017 od 16.30 hodin – III.třída OP Pelhřimov

A.F.C. Humpolec „C“ – TJ Sokol Černovice „B“

neděle 29.10.2017 od 11.00 hodin – STARŠÍ DOROST – DIVIZE dorostu MSDD-skupina D

A.F.C. Humpolec starší dorost- FK Hodonín

neděle 29.10.2017 od 13.15 hodin – MLADŠÍ DOROST – DIVIZE dorostu MSDD-skupina D

A.F.C. Humpolec mladší dorost- FK Hodonín

VÝSLEDKY UTKÁNÍ A.F.C. HUMPOLEC – týden čtvrtek 28.9. – neděle 1.10.2017

Dobrý den všem fanouškům klubu A.F.C. Humpolec,

zde zveřejňujeme přehled víkendových utkání našeho humpoleckého klubu A.F.C. HUMPOLEC.

.

ČTVRTEK 28.09.2017

utkání starších a mladších přípravek KP Vysočiny – hřiště Polná

TJ Slavoj Polná  –  A.F.C. Humpolec mladší    5:7 (1:6)

TJ Slavoj Polná  –  A.F.C. Humpolec mladší    2:8 (0:5)

A.F.C. Humpolec mladší – FC Velké Meziříčí  13:2 (6:0)

A.F.C. Humpolec mladší – FC Velké Meziříčí  13:2 (3:0)

TJ Slavoj Polná  –  A.F.C. Humpolec  starší    15:4 (9:2)

TJ Slavoj Polná  –  A.F.C. Humpolec starší   12:10 (8:5)

A.F.C. Humpolec starší – FC Velké Meziříčí   7:14 (3:7)

A.F.C. Humpolec starší – FC Velké Meziříčí   3:21 (0:10)

.

STARŠÍ DOROST – MSDD-D  (divize staršího dorostu)

A.F.C. Humpolec starší  –  FK Pelhřimov  2:3 (1:2)

góly: 34´ Kejval Dan, 54´Prchal Roman  –  12´, 17´ a 90´ Mazač Tomáš

ŽK: Kejval Dan  –  Zajíček David, Rážek Dominik

.

MLADŠÍ DOROST – MSDD-D  (divize mladšího dorostu)

A.F.C. Humpolec mladší  –  FK Pelhřimov  6:2 (6:1)

góly: 3´, 34´, a 39´Lacina Daniel, 5´Maršík Jiří, 26´Zach Vojtěch, 37´Jiřík Pavel – 20´ Horák Milan(vlastní), 48´Vopálenský Lukáš

ŽK: bez karet

.

SOBOTA 30.09.2017

mladší přípravka – Okresní přebor Havlíčkův Brod

TJ Dálnice Speřice/A.F.C. Humpolec – TJ Golčův Jeníkov  5:4 (3:3)

TJ Dálnice Speřice/A.F.C. Humpolec – FK Ledeč nad Sázavou 3:7 (2:4)

.

MLADŠÍ ŽÁCI – Krajský přebor Vysočiny

SFK Vrchovina  –  A.F.C. Humpolec mladší    4:3 (1:2)

góly: 28´Humlíček Jan, 41´, 44´a 59´Kutra Daniel  –  5´a 10´Šimek Ondřej, 54´Šlechta Miroslav

STARŠÍ ŽÁCI – Krajský přebor Vysočiny

SFK Vrchovina  –  A.F.C. Humpolec starší    4:1 (3:0)

góly: 23´a 35´Červenka Roman, 34´a 50´Jícha Matěj – 38´Vápeník Ladislav

.

MUŽI „C“ (soutěžní utkání III.třídy OP Pelhřimov)

A.F.C. HUMPOLEC  „C“  – TJ Sokol Želiv   3:3 (1:2)

góly: 7´Havel Martin, 83´Žáček Pavel, 86´Metál Michal – 28´a 63´Němec Martin, 34´Hora Martin

ŽK: bez karet

.

MUŽI „B“ (soutěžní utkání I. B třídy Kraje Vysočina skupina A)

TJ Spartak Staré Ransko – A.F.C. HUMPOLEC  „B“    1:3 (1:1)

góly: 30´Dymáček Filip – 23´a 65´ Beránek Adam, 57´Kubíček Filip

ŽK: Šilpoch Michael (A.F.C.)

.

NEDĚLE 01.10.2017

STARŠÍ DOROST – MSDD-D (divize staršího dorostu)

A.F.C. Humpolec starší – FC Svratka Brno  0:1 (0:0)

góly: 74´Veškrňa Matěj

ŽK: Prchal Roman, Moravec Patrik – Sznapka Jakub, Hlavai Patrik

.

MLADŠÍ DOROST – MSDD-D  (divize mladšího dorostu)

A.F.C. Humpolec mladší – FC Svratka Brno  2:2 (1:1)

góly: 12´Homola Šimon, 53´Bohm Adam – 32´Bodeček Adam, 60´Řezník David

ŽK: Homola Šimon, Mojžíš Michal, Melmuka Kryštof, Maršík Jiří – Bodeček Adam

.

MUŽI „A“ (mistrovské utkání KP Vysočiny)

A.F.C. HUMPOLEC  „A“  – SK Přibyslav  3:0 (2:0)

góly: 8´Šerý Daniel, 45´Pikl Jiří, 77´Štěpán Pavel

ŽK: Podoba Michal, Skryja Jan, Alt Dominik – Adamec Lukáš, Pospíchal Jakub

.

SESTŘIH UTKÁNÍ:

A.F.C. Humpolec „A“- SK Kouty

Tréninkové jednotky PODZIMNÍ období

MINIPŘÍPRAVKA
úterý 15:30 – 17:00 (UMT)
čtvrtek 15:30 – 17:00 (tráva)
.
MLADŠÍ PŘÍPRAVKA
úterý 15:30 – 17:00 (tráva)
čtvrtek 15:30 – 17:00 (UMT)
.
STARŠÍ PŘÍPRAVKA
pondělí 15:30 – 17:00 (UMT)
úterý 15:30 – 17:00 (UMT)
čtvrtek 15:30 – 17:00 (tráva)
.
MLADŠÍ ŽÁCI
pondělí 16:30 – 18:00 (tráva)
středa 16:30 – 18:00 (UMT)
pátek 15:30 – 17:00 (UMT)
.
STARŠÍ ŽÁCI
pondělí 16:30 – 18:00 (UMT)
středa 16:30 – 18:00 (UMT)
pátek 15:30 – 17:00 (tráva)
.

MLADŠÍ DOROST -plán 23.10.-27.10.
úterý (24.10.)  16:30 – 18:00
čtvrtek  (26.10.) 16:30 – 18:00
pátek   (27.10.)  16:00 – 17:30

.
STARŠÍ DOROST – plán 23.10.-27.10.

úterý (24.10.) 16:30 – 18:00
středa  (25.10.) 16:30 – 18:00
pátek   (27.10.) 16:30 – 18:00
.
MUŽI „A“ a „B“
úterý 18:00 – 19:30 (tráva)
středa 18:00 – 19:30 (tráva)
pátek 18:00 – 19:30 (tráva)
.
MUŽI „C“ a „B“
středa 18:30 – 20:00 (UMT)