Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, class 'AGPressGraph\manipulator' does not have a method 'httpsCanonicalURL' in /data/web/virtuals/25289/virtual/www/domains/afchumpolec.eu/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

DOMÁCÍ UTKÁNÍ A.F.C. HUMPOLEC

sobota 20.10. 2018 od 10.00 hodin – mistrovské utkání MSDD dorostu

A.F.C. HUMPOLEC  – MSK Břeclav

 

neděle 21.10.2018 od 09.00 hod. – mistrovské utkání KP přípravek

A.F.C. HUMPOLEC – FC Žďas Žďár nad Sázavou, FC PBS Velká Bíteš

 

neděle 21.10. 2018 od 14.30 hod. – mistrovské utkání 1. A třída mužů

A.F.C. HUMPOLEC „B“ – FC Slovan Havlíčkův Brod „B“

 

OBSAZENÍ HŘIŠTĚ HUMPOLEC

Výsledky mladší přípravky r. 2009

Výsledky mladší přípravky r. 2009
hala TJ Jiskra Humpolec ( vždy 2 hodiny)
 
A.F.C. Humpolec – HFK Třebíč  16 : 8  branky : Moravec 5, Sýkora 4, Žatečka 2, Hrůza 2, Živný, Dománek, Klap
sestava : Klap, Veleta, Čábera, Krpálek, Moravec, Dománek, Kostka, Živný, Žatečka, Sýkora, Hrůza, Jankůj, Voplakal, Carvová
 
A.F.C. Humpolec – H. Brod  16 : 5  branky : Živný 4, Žatečka 4, Krpálek 2, Dománek 2, Schoula M., Veleta, Jankůj, Moravec
sestava : Klap, Čábera, Krpálek, Dománek, Moravec, Živný, Žatečka, Schoula M., Veleta, Sýkora, Voplakal, Carvová, Jankůj, Schoula J.
 
Turnaj v Ledči n/S  10.2.02018
A.F.C. – S. Lípa  2 : 0
A.F.C. – Věž  5 : 0
A.F.C. – Habry  9 : 0
A.F.C. – Okrouhlice 11 : 0
A.F.C. – Ledeč n/S  4 : 0
branky : Schoula M. 12, Veleta 5, Žatečka 4, Sýkora 4, Moravec 3, Uhrin 2, Klap
Celkově jsme turnaj vyhráli. Navíc Schoula Martin byl vyhodnocen jako nejlepší střelec turnaje a zároveň nejlepší hráč našeho týmu.
 
A.F.C. Humpolec – Světlá n/S  11.2.2018 s výsledkem 28 : 4 
branky : Žatečka 8, Schoula M. 5, Moravec 5, Krpálek 3, Čábera 2, Dománek 2, Sýkora 2, Kostka
sestava : Sýkora, Čábera, Moravec, Krpálek, Dománek, Žatečka, Schoula M., Kostka
 
Předzápas tohoto utkání sehrála druhá skupina ročníku 2009 s ročníkem 2010.
sestava 2009: Žatečka, Carvová, Schoula J., Sýkora, Voplakal, Dománek, Uhrin, Jankůj, Skočdopol
sestava 2010: Příhoda, Čapek, Trtík, Domin, Koten F., Borovička, Čermák, Koten A, Vlach
 
Žatečka Pavel