sobota 20.10. 2018 od 10.00 hodin – mistrovské utkání MSDD dorostu

neděle 21.10.2018 od 09.00 hod. – mistrovské utkání KP přípravek

neděle 21.10. 2018 od 14.30 hod. – mistrovské utkání 1. A třída mužů

Divize muži

TJ Sokol Tasovice – A.F.C. Humpolec

Výsledek 3:2

Po půli nerozhodně

Tasovice byly v utkání jasným favoritem. Humpolec se trápí. Domácí však měli v nohách pohárové utkání se Slováckem.

Úvod vyšel lépe hostům, kteří se v 11. minutě dostali do vedení. Šerý rozehrál přímý volný kop na Tomoviče a ten našel  Ladislava Kolčavu, která nasměroval míč na zadní tyč za záda bezradného Heneše – 0:1. Hosté byli lepší, ale několik dalších náznaků nedotáhli do konce, a tak domácí v 18. minutě srovnali. Hosté nebyli na hranici svého vápna dostatečně důrazní, Garčic přiklepl míč Ryglovi a ten napálil míč na přední tyč – 1:1. Ve zbytku první půle se hrál vyrovnaný zápas. Nejblíže k brance měl hostující Pešek, ale ve vyložené šanci přestřelil.

Domácí po pauze rozhodli

Úvod durhé půle zastihl hosty v nedbalkách. Ve 46. minutě Páša nezachytil centr z pravé strany a na zadní tyči uklidil míč do sítě Daniel Odehnal – 2:1. V 52. minutě pronikl do velkého vápna Marcel Blahoudek a byl podražen Kolčavou. Penaltu proměnil kanonýr Miroslav Paul – 3:1. Hosté i po nepovedené pasáži bojovali a za svoji snahu byli odměněni v 83. minutě, kdy se po pěkné individuální akce trefil Pešek – 3:2. Na vyrovnání však už hosté nedosáhli.

Tasovice jedou v příštím kole do Lanžhota. Humpolec hostí Bzenec.

Ohlasy k zápasu

Ján Kubík (trenér): Doplatili jsme na zaváhání na začátku druhé půle. Náš dnešní výkon byl o poznání lepší než v předešlých zápasech. Je vidět, že se učíme a na soutěž si zvykáme.

KP starší žáci

Chotěboř – AFC 0:1

Branka :F. Och (penalta)

V dalším kole KP st. žáků jsme zajizdeli na hřiště Chotěboře. Ve vyrovnaném utkání jsme měli více brankovych příležitostí a po zásluze si odvezli tři body. Za dnešní výkon si všichni zaslouží velikou pochvalu.

KP starší přípravky

A.F.C. HUMPOLEC – FK Pelhřimov

V sobotu začal KP starších přípravek. V prvním kole jsme hostili tým z Pelhřimova. Ročník 2009 se přidal k ročníku 2008 a  pomalu se sehráváme. Na začátku jsme udělali spousty chyb a náskok soupeře už jsme nedotáhli. I když jsme obě utkání prohráli, věřím, že jsme se poučili a naše výkony se zlepší.

A.F.C. Humpolec – FK Pelhřimov  4 : 8  ( 1:5 ) branky : Živný 3, Moravec
sestava : Veleta David, Pajer Matěj, Získal Jakub, Sýkora Jan, Dománek Stanislav, Moravec Lukáš, Živný Kryštof, Kostka Jakub, Žatečka Matyáš, Schoula Martin

A.F.C. Humpolec – FK Pelhřimov  3 : 12  ( 2:6 )  branky : Krupka, Jaroš, Čábera
sestava : Klap Matyáš, Příhová Anička, Voplakal Lukáš, Čábera Richard, Carvová Nikol, Jaroš Šimon, Krupka Marek, Váca Patrik, Havel Vojta, Hrůza Josef