Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, class 'AGPressGraph\manipulator' does not have a method 'httpsCanonicalURL' in /data/web/virtuals/25289/virtual/www/domains/afchumpolec.eu/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

Víkendové výsledky A.F.C. HUMPOLEC (6.10.-7.10.)

Divize muži

Krajské derby ve Ždírci rozhodla penalta v závěru prvního poločasu.

Domácí po poločase vedli

V prvním poločase toho 175 diváků přiliš nevidělo. Hosté pouze dvakrát zkusili štěstí z velké dálky. Domácí se přece jen dostali do vedení, když v závěru prvního poločasu dostali po konzultaci hlavního sudího sa asistentem možnost kopat pokutový kop. Ten proměnil Pavel Novotný – 1:0.

Domácí si vedení pohlídali

Po přestávce domácí na hosty vlétli a několikrát mohli své vedení zvýšit. Kolouch však však přestřelil branku a po povedené křídelní akci překazil Pavlovi Novotnému radost hostující bek, který jeho střelu zblokoval. Po jednom z rohových kopů domácích se dostali do velké šance i hosté, ale Pešek si na domácího gólmana Bílka nepřišel a sám se zahnal do nulového úhlu. Ve zbytku zápasu hráli hosté otevřenou partii, vsadili vše na ofenzivu, ale kýžené vyrovnávací branky se nedočkali a ze Ždírce tak odjíždějí s prázdnou.

Ždírec čeká v dalším kole cesta do Lanžhota. Humpolec hraje doma s Polnou.

Ohlasy k zápasu

TATRAN Ždírec nad Doubravou

Martin Slavík (trenér): Bylo to bojovné a tvrdé utkání. Moc fotbalové krásy zápas nepobral. To jsme ale očekávali. Jsem rád za tři body, i když soupeř sahal po bodu.

AFC Humpolec

Ján Kubík (trenér): Byli jsme lepším týmem, ale domácí podržel brankář. Zápas nakonec rozhodla sporná penalta, kterou viděl jenom pomezní. Víc se k tomu nemá cenu vyjadřovat.

Starší žáci

Slavoj Polná – AFC 0:2

Branky : Vellinga, Koubský

V sobotu jsme se představili na hřišti v Polné, ve vyrovnaném utkání rozhodla naše přesnější koncovka. Radost nám pouze kalí vyloučení F. Ocha nejlepšího hráče zápasu.

Starší přípravka

V 5. kole KP starších přípravek jsme opět zajížděli do Třebíče tentokrát na FŠ.  V prvním utkání jsme nastoupili proti Havlíčkovu Brodu. Podali jsme dobrý výkon proti velice kvalitnímu soupeři. Kluci makali až do konce. I přes prohru všechny chválím. Ve druhém utkání nás čekal také těžký soupeř domácí FŠ Třebíč. V prvním poločase jsme soupeři ještě stačili a uhráli přijatelný výsledek. V tom druhém nás začali přehrávat  a přidali další branky. Trochu se na nás podepsalo první utkání, které nás stálo spousty sil. Přece jenom je znát, že většina kluků je o rok mladších a proti fyzicky vyspělejším soupeřům to mají těžší.

H. Brod – A.F.C. Humpolec  9 : 6  ( 4:4 ) branky : Živný 4, Bernard, Schoula M.
FŠ Třebíč – A.F.C. Humpolec  16 : 4 ( 5:3 ) branky : Živný 2, Získal, Schoula M.
sestava : Matějka Roman, Pajer Matěj, Získal Jakub, Moravec Lukáš, Dománek Stanislav, Schoula M., Živný Kryštof, Bernard Mikuláš, Žatečka Matyáš, Jaroš Šimon

V prvním zápase jsme se soupeřem drželi krok a dokonce jsme se dostali i do vedeni. Nakonec jsme i přes bojovnost prohráli. Do druhého zápasu jsme nastoupili velice  aktivně, ale  po 30. min hry  nám začaly ubývat síly a vysoko jsme podlehli. Přesto chci klukům a slečně poděkovat, že to nevzdali, běhali a hráli až do konce .

H. Brod – A.F.C. Humpolec 7 : 4 ( 4:2 ) branky : Trecha 3, Carvová,
FŠ Třebíč – A.F.C. Humpolec  17 : 7 ( 6:5 ) branky : Trecha 3, Sýkora 3, Schoula J.
sestava : Váca Patrik, Veleta David, Klap Matyáš, Sýkora Jan, Čábera Richard, Voplakal Lukáš, Carvová Nikol, Hrůza Josef, Schoula J., Trecha Denis