Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, class 'AGPressGraph\manipulator' does not have a method 'httpsCanonicalURL' in /data/web/virtuals/25289/virtual/www/domains/afchumpolec.eu/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

sobota 10.11. 2018 od 14.00 hodin – mistrovské utkání MSD muži

Víkendové výsledky A.F.C. HUMPOLEC (3.11.-4.11.)

Divize muži

Humpolec ve Strání nepodal dobrý výkon a prohrál o tři branky.

Domácí po poločase vedli

Jednoduché to domácí tým proti Humpolci rozhodně neměl. Strání paradoxně pomohlo střídání Mimochodka po čtvrt hodině hry. Slovenský kormidelník Gúčik místo Mimochodka poslal do hry Palíka, jenž se ve 28. minutě opřel do míče a z trestného kopu poslal Strání do vedení – 1:0. Jinak toho v úvodní části moc k vidění nebylo. Oba týmy spíš nakopávaly, nikdo neměl moc dlouho balon pod kontrolou.

Domácí navyšovali vedení

Strání se však po vedoucí brance uklidnilo a po přestávce se dostalo do tempa. Výsledkem byly další dva góly v síti soupeře. V 65. minutě zvýšil Pilka – 2:0. Ten samý hráč v závěru zápasu zvýšil na rozdíl třídy – 3:0. Domácí měli ve druhém poločase i další šance a mohli vyhrát i vyšším rozdílem. Další branky však nevstřelili.

Strání zakončí podzimní část sezony v Lanžhotě. Humpolec hraje důležitý záchranářský zápas s Novými Sady.

Ohlasy k zápasu

FC Strání

Igor Gúčik (trenér): Jsem spokojený. Kluci hlavně ve druhé půli podali velký kolektivní výkon. Do karet nám nahrály také výsledky týmů kole nás, kterým jsme trochu odskočili. Doufám, že zima bude trošku klidnější. Uvidíme, co se bude v zimě dít. Snad mužstvo posílíme a venku už nebudeme fackovaným panákem.

AFC Humpolec

Ján Kubík (trenér): Úvodní dějství jsme hráli proti větru a bylo to hrozně těžké. Za celý zápas jsme jen jednou ohrozili brankáře, což je málo. Jsem zklamaný z výkonu ve druhém poločase. Takhle se o záchranu nehraje.

Starší dorost

A.F.C. Humpolec : FC Vysočina Jihlava „B“  4 : 2 (1 : 1)

Branky : 31´Havel, 72´Svoboda, 81´Sládek, 90´+1´Vašíček – 8´a 58´Pavlas

Sestavy :

A.F.C. : Matějka – Kameš,Nápravník,Zítko,Žáček M., Honzl (90´Zach).Kejval (88´Vašíček),Svoboda,Sládek(86´Horák),Jirák (83´Kohout),Havel

FC Vysočina : Doležal – Vraspír,Lát,Pavlas,Lokvenc (66´Čermák),Točík,Trnka M.,Vošmera,Nováček,Malata Marek, Ritter (75´Samek)

Rozhodčí : Ladislav Svoboda,Václav Tomšů, Miloslav Pekař

Diváci : 60

Ve 14.kole dorostenecké divize D zavítal na Humpoleckou trávu vedoucí celek tabulky – rezerva FC Vysočiny Jihlava. Tým Jihlavy doposud v soutěži ztratil pouhé 2 body a to za remízu. Do Humpolce navíc přijel ve velmi silném složení, neboť ligový dorost své utkání odehrál již v pátek. V základní sestavě se tak objevili i někteří mládežničtí reprezentanti.

Humpolečtí na toto utkání příliš motivaci hledat nemuseli. Ve svém středu mají též hráče, kteří prošli mládežnickými kategoriemi Jihlavy, pro ostatní byla výzvou samotná skutečnost, že jde o souboj s leaderem soutěže.

Do utkání lépe vstoupili hosté. A již v 8´se křižnou střelou v pokutovém území prosadil hostující Pavlas – 0:1. Domácí však tento moment probral a i oni se konečně herně dostali do utkání. Byli nebezpeční zejména po stranách. Vytvořili si několik rohových kopů.

Vyrovnání přišlo zhruba po půlhodině hry. Sládek vpravo vysunul Kejvala, ten na zlatém podnose naservíroval míč Havlovi a ten na zadní tyči neměl problém zavěsit – 1:1. S blížícím se koncem úvodní části hry se taktovky opět chopili hosté a zle přišpendlili Humpolecké k vlastnímu pokutovému území. Branku se jim však vstřelit nepodařilo.

Po změně stran hosté navázali na poslední minuty z předchozí části. Vytvářeli tlak a nutili hráče domácích k chybám. V 58´rozehrávali zleva standardní situaci, kterou protečoval opět Pavlas a poslal Jihlavu do vedení – 1:2.

Humpolečtí trpělivě srovnávali dění na hřišti a pomalu se osmělovali. Opět dali o sobě vědět několika standardkamy. V 67´měl po akci Jiráka a Havla velkou možnost kapitán Svoboda. Doležal však jeho střelu vytěsnil na tyč. Za 5 minut si kapitán spravil chuť. Z pravé strany ho po rychlém brejku našel v pokutovém území Sládek, Svoboda si zasekl míč do protipohybu obránce a z úrovně pokutového kopu propálil Doležala – 2:2.

Od tohoto okamžiku se střídaly rušné momenty na obou stranách. Trefil se až domácí Sládek, a to doslova excelentně. Sám utekl po pravé straně a z úhlu dloubákem překonal bezmocného Doležala stylem alá Poborský – 3:2. To již běželo posledních 10 minut utkání. Jihlava vrhla všechny síly do útoku. Tvrdou střelu z hranice pokutového území vytěsnil Matějka konečky prstů. Situaci v tvaří v tvář útočníkovi vyřešil skvěle včasným vyběhnutím, hlavička Nováčka těsně minula svatyni domácích.

Rozhodnutí zařídily čerstvé síly. Horák se opět po pravé straně prosmýkl a postupoval ze strany na Doležala, všiml si však lépe postaveného Vašíčka, který protiútok výborně doplnil, a ten nekompromisně zavěsil za tyč – 4:2.

Trenér A.F.C. : Viděli jsme velice kvalitní utkání. Diváci se rozhodně nenudili. My jsme podali perfektní výkon. Byl vyvážený jak defenzivní prací, tak i ofenzivním jednáním. Hráli jsme disciplinovaně, kluci si za úspěchem šli po celé utkání a zasloužili si ho. Takováto utkání bychom potřebovali hrát častěji. Jen takto mohou hráči výkonnostně růst. Jsem hrdý na své družstvo.

Mladší dorost

A.F.C. Humpolec – FC Vysočina Jihlava „B“  2 : 0  (0 : 0)

Branky : 48´Zástěra ( PK ), 56´Lacina

Sestavy :

A.F.C. : Duben – Homola,Staněk,Mojžíš,Kaman (65´Šimpach),Hendrych, Bohm,Žáček J.,Maršík,Vellinga (41´Lacina),Zástěra

FC Vysočina : Vlček – Homola,Vrána,Bulička (61´Smejkal),Homolka,Folejtar (54´Křehlík),Jiřík,Miška (41´Jiroušek),Pekárek,Krejčí,Šimon

Rozhodčí : Václav Tomšů, Ladislav Svoboda, Miloslav Pekař

Diváci 50

Ve velice vyrovnaném utkání, kde se brankové možnosti objevovaly se stejnou intenzitou na obou stranách, přeci jen slavila úspěch zkušenost na straně Humpoleckých.

Skóre se poprvé měnilo ihned po změně stran, kdy si Staněk chytře došel pro faul v pokutovém území a následný pokutový kop proměnil nekompromisně Zástěra – 1:0. Konečnou podobu výsledku dal Lacina, který se prodral zleva přes 2 obránce a s pomocí teče jednoho z hráčů Vysočiny dopravil míč za záda bezmocného Vlčka – 2:0.

Bojovné utkání již další branky nepřineslo a tak i mladší dorostenci si připsali velmi cenný skalp, který byl navíc podpořen velmi dobrým týmovým výkonem.

Trenér A.F.C. : Opět jsme viděli utkání, které mělo nadstandardní úroveň. Nechybělo nasazení, rychlost a dokonce i kvalita. Těší nás, že po počátečních špatných výsledcích z úvodu soutěže se i mladší dorost dostává do herní pohody. Zlepšené výkony v závěru podzimu jdou hlavně za samotnými hráči, kteří v tréninkovém procesu pracují zodpovědně. Následně jsou za svou pracovitost odměněni takovýmito výhrami nad kvalitním sokem.

Starší Přípravka

A.F.C. Humpolec/Dálnice Speřice : Pelhřimov C   7:5

sestava: Randon Marko – góly 28. a 43.min, Anička Příhodová, Martin Havel, Vojta Havel, Martin Schoula -gól 47. min, Michal Skočdopol – gól 7. min, Standa Dománek – gól 36.min, Roman Matějka , Richard Čábera, Mikuláš Bernard – gól 27. a 41.min, Jakub Mareš

Poslední utkání jsme zvládli a na závěr podzimu se nám podařilo zvítězit.

Po poločase jsme prohrávali 1:3. Na hřišti to, ale vypadalo jinak. Kluci a děvče chvílemi soupeře zamkli na jeho polovině, ale nedařilo se jim dávat góly. Na začátku druhého poločasu to tam konečně začalo padat a otočili jsme skóre ve svůj prospěch. Všichni se moc snažili a je vidět velký posun v kvalitě výkonu, oproti prvnímu zápasu podzimu.