Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, class 'AGPressGraph\manipulator' does not have a method 'httpsCanonicalURL' in /data/web/virtuals/25289/virtual/www/domains/afchumpolec.eu/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

sobota 20.10. 2018 od 10.00 hodin – mistrovské utkání MSDD dorostu

neděle 21.10.2018 od 09.00 hod. – mistrovské utkání KP přípravek

neděle 21.10. 2018 od 14.30 hod. – mistrovské utkání 1. A třída mužů

A.F.C. HUMPOLEC „B“ – FC Slovan Havlíčkův Brod „B“

OBSAZENÍ HŘIŠTĚ HUMPOLEC

Víkendové výsledky A.F.C. HUMPOLEC (29.9.-30.9.)

Divize muži

Žďárští přijeli ke krajskému derby v roli favorita, ale nakonec z Humpolce vezou pouze bod za remízu.

Po půli nerozhodně

Humpolec potřeboval potvrdit bod z Bystrce. Žďárští se chtěli po prohhře s Blanskem vráti na vítěznou vlnu.

Sestřih utkání z dílny AFC Humpolec ZDE.

Hostům vyšel vstup do zápasu mnohem lépe. Svěřenci kouče Nedvěda se dostali do vedení ve 12. minutě, kdy míč dotlačil do sítě na zadní tyči Fiala – 0:1. Žďárští meli i další šance, ale Nedvěd ani Vitásek nemířili přesně. Ve 38. minutě Kříž vychytal Trojánka a na druhé straně udeřili domácí. Kopic vyhrál souboj u autové čáře a přesným přízemním centrem našel na zadní tyči nekrytého Peška – 1:1. Za tohoto stavu se také šlo do kabin.

Ve druhém poločase branka nepadla

Druhý poločas byli více na míči hosté, ale jejich tlak k žádné velké šanci nevedl. Do těch se naopak dostávali domácí. Nejprve si zopakovali gólovou akci Kopic s Peškem, ale druhý jmenovaný tentokrát přestřelil. Poté mohl strhnout vedení na stranu domácích Šerý, ale jeho rána skončila na Konrádově břevně. Domácí si tak připsali druhou remízu v řadě a na pvní výhru čekají i po 9. kole.

Humpolec v příštím kole jede do Ždírce. Žďárští hostí Lanžhot.

Ohlasy k zápasu

AFC Humpolec

Ján Kubík (trenér): Bod má svou cenu. V závěru jsme mohli rozhodnout, ale utkání je třeba hodnotit jako celek. Hosté nás ve druhém poločase přitlačili a několikrát nás podržel brankář Kříž.

FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou

Petr Nedvěd (trenér): Bohužel jsme si ukázali, že můžeme hrát vyrovnaný zápas jak s Blanskem, tak i s Humpolcem. Kdyby jsme po poločase vedli o čtyři branky, tak by se nikdo nemohl divit. Humpolec zaparkoval autobus před svým vápnem a nám chyběla větší zkušenost v koncovce. Jiný tým by si s takovým soupeřem poradil.

Výsledky starší přípravky

V neděli naše starší přípravka odehrála 4.kolo KP v Třebíči. Soupeřem nám byli domácí HFK a Chotěboř. První utkání s Chotěboří byl spíše souboj obran a celkově padlo málo branek. My jsme měli k vítězství blíže, ale bohužel jsme některé šance zahodili. V druhém zápase jsme podali dobrý výkon jen v prvním poločase, ve druhé půli jsme hodně polevili. I tak si všichni zaslouží pochvalu za bojovnost.

Žatečka Pavel

Chotěboř – A.F.C. Humpolec  3 : 3 ( 1:1 ) branky : Živný 2, Žatečka

HFK Třebíč – A.F.C. Humpolec  1 : 5 ( 0:4 ) branky : Živný 2, Žatečka, Pajer, Dománek

sestava : Matějka Roman, Pajer Matěj, Získal Jakub, Čábera Richard, Moravec Lukáš, Dománek Stanislav, Živný Kryštof, Schoula Martin, Žatečka Matyáš

V zápase proti Chotěboři jsme hráli 10 minut vyrovnaný zápas, dokonce jsme i vedli. Vše se ale obrátilo a soupeř byl u míče vždy dříve. V druhém zápase proti týmu HFK Třebíč nás domácí od začátku přehrávali a ukázali roli favorita. Přesto že jsme prohráli, musím říci, že se všichni snažili a bojovali.