Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, class 'AGPressGraph\manipulator' does not have a method 'httpsCanonicalURL' in /data/web/virtuals/25289/virtual/www/domains/afchumpolec.eu/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

Víkendové výsledky A.F.C. HUMPOLEC (22.9.-23.9.)

Divize muži

Humpolec se raduje z prvního divizního bodu, když hrál bez branek v Bystrci.

 

V první půli branka nepadla

V Bystrci se utkaly týmy, které se trápí. Ani jednomu z nováčků se příliš nedaří. Domácí čekají na první výhru v soutěži a hosté dokonce na první bod. Bystrc si své čekání prodloužila, zatímco hosté získali alespoň bod.

 

Hosté nastoupili v defenzivním rozestavení a vsadili vše na to, aby vzadu uhráli čisté konto. I když byla Bystrc opticky lepším týmem, tak si žádnou větší příležitost nevypracovala. Domácí zahrozili pouze po několika závarech, ale s tím si hostující obrana poradila a do kabin se šlo za bezbrankového stavu.

Skóre se nezměnilo ani po přestávce

Hosté po přestávce začali myslet i na ofenzivu a místy byli lepším týmem. V samotném závěru mohli hosté dokonce strhnout vedení na svou stranu, když se po křídelní akci Šerého objevil sám před Herinkem Jan Pešek, ale v obrovské šanci mířil nad bránu. 

 

Bystrc v příštím kole jede do Lanžhota. Humpolec hostí Žďár nad Sázavou.

Ohlasy k zápasu

AFC Humpolec

Ján Kubík (trenér): Zaměřili jsme se hlavně na defenzivu a hráli jsme v rozestavení 4 – 1 – 4 – 1. Kluci pracovali velmi dobře. Škoda šance ze závěru zápasu. Bod ale bereme a doufám, že se od tohoto výsledku odpíchneme.

 

KP starší žáci

U15 FK Pelhřimov – AFC 4:1

Branka : Vellinga

V dalším kole KP st žáků jsme se představili na hřišti favorita KP v Pelhřimově. Do utkání jsme vstoupili výborně a hned v úvodu jsme měli tři gólové šance, bohužel zůstaly nepromeneny a postupem času začaly být domácí lepším týmem a to vyjádřily i střelecky. Ve druhém poločase se hra vyrovnala, ale skóre se nám již srovnat nepodařilo…. 

 

Výsledky starší přípravky 

V pátek jsme sehráli mistrovské utkání Okresního přeboru starší přípravky s Červenou Řečicí. Naši kluci a děvče drželi se soupeřem krok celý zápas a bylo vidět, že si zápas užívají a baví je. Bohužel v závěru zápasu jsme dvakrát inkasovali a remíza se změnila v prohru, což někteří obrečeli. 

Červená Řečice – A.F.C. Humpolec   8:6

branky: Skočdopol 3, Čapek 2, Havel M.

sestava: Příhodová, Váca, Schoula J., Skočdopol, Uhrin, Havel M., Havel V., Borovička, Příhoda J., Čapek, Krupka 

MH

 

V sobotu jsme na našem hřišti odehráli 3. kolo KP starších přípravek. Našimi soupeři byli Bedřichov a Velké Meziříčí. Na jednom hřišti jsme v obou zápasech zvítězili a na tom druhém naopak oba prohráli. Na tom relativně silnějším hřišti tentokrát kluci předháněli v bojovnosti. Podali jsme opravdu povedené výkony. Byl bych rád, kdyby nám to takto vydrželo.  Prvního soupeře z Bedřichova jsme jasně přehráli. V druhém jsme bojovali s velice zdatným soupeřem z Velkého Meziříčí a podařilo se nám skóre otočit. Na druhém hřišti nelze klukům a Nikol upřít bojovnost, ale dnes to na soupeře nestačilo.

A.F.C. Humpolec – S. Bedřichov  15 : 2  ( 5:1 ) branky : Živný 4, Žatečka 3, Dománek 2, Trecha 2, Schoula M., Bernard, Získal, vlastní

A.F.C. Humpolec – Velké Meziříčí  9 : 6  ( 3:4 ) branky : Živný 3, Žatečka 3, Moravec, Dománek, Schoula M.

sestava : Matějka, Pajer, Získal, Moravec, Dománek, Bernard, Trecha, Schoula M., Živný, Žatečka

A.F.C. Humpolec – S. Bedřichov  3 : 4  ( 2:2 ) branky : Kostka, Hrůza, Carvová

A.F.C. Humpolec – Velké Meziříčí  6 : 10 ( 2:5 ) branky : Sýkora 3, Čábera 2, Hrůza

sestava : Veleta, Klap, Carvová, Čábera, Sýkora, Hrůza, Kostka, Voplakal, Jaroš