Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, class 'AGPressGraph\manipulator' does not have a method 'httpsCanonicalURL' in /data/web/virtuals/25289/virtual/www/domains/afchumpolec.eu/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

sobota 10.11. 2018 od 14.00 hodin – mistrovské utkání MSD muži

A.F.C. HUMPOLEC – FK Nové Sady

OBSAZENÍ HŘIŠTĚ HUMPOLEC

Víkendové výsledky A.F.C. HUMPOLEC (20.10.-21.10.)

Divize muži

Břeclavským vyšel první poločas. Hosté ve druhé půli pouze snížili a těsně prohráli.

Domácí po půli vedli

Hostujícímu týmu se první poločas hrubě nevydařil. Za celých čtyřicet pět minut nevystřelili na branku. Domácí byli lepší a vstřelil dvě branky. Po půl hodině hry našel rohový kop domácího kapitána Pavla Simandla hlavu Petra Musila, ten přetlačil Nermuta a překonal brankáře hostů – 1:0. O deset minut později domácí vedli už o dva góly. Na pravé straně zakombinoval Matěj Kriston s Janem Hlochem. Druhý jmenovaný nikým neatakovaný prošel až před Tomáše Kříže a pohodlně jej překonal – 2:0.

Hosté pouze snížili

Hosté o přestávce změnili rozestavení a v systému 4-4-2 působil Humpolec mnohem ofenzivněji a začal si vytvářet i šance. Po hodině hry fauloval Fibingr střídajícího Jana Peška, k penaltě se postavil Daniel Šerý a se štěstím snížil – 1:2. Hosté se dostali do tlaku, ale chyběla jim lepší finální příhrávka. Nejblíže brance byl střídající navrátilec do sestavy Pikl, ale jeho přímý volný kop letěl těsně mimo. V 80. minutě mohl domácí uklidnit po Nermutově ruce z penalty Petr Musil, ale ten Kříže nepřekonal na první ani na druhý opakovaný pokus, který sudí nařídil za špatné postavení hostujícího brankáře.

Břeclav v příštím kole jede k derby do Lanžhota. Humpolec hostí Havlíčkův Brod.

Ohlasy k zápasu

AFC Humpolec

Ján Kubík (trenér): První poločas byl z naší strany hodně špatný a rozhodl zápas. Poté jsme sice dali kontaktní gól, ale Břeclav byla pořád lepší. Hráči ukázkově předvedli, jak se nehraje o záchranu. To si radši můžou během odpoledne zajít na kafe a vyjde to nastejno jako cesta do Břeclavi.

Starší žáci

FK Okříšky – A.F.C. HUMPOLEC 0:3

Branky : Vellinga 2x,Hlavacek

V předposledním podzimním zápase jsme se představili na hřišti souseda v tabulce. Od začátku zápasu jsme jasně dominovali a jen naše nepřesná koncovka nás připravila o výhru větším rozdílem.

Kluky chválím za kombinační hru, jen mě mrzí nepřesná koncovka.

Starší Přípravka

Závěrečné kolo KP starší přípravky se odehrálo na našem hřišti. Do prvního utkání jsme nastoupili proti Žďáru n/S.  Klukům určitě nelze upřít velkou bojovnost, ale na straně soupeře je velká kvalita a to se také potvrdilo. V druhém s Velkou Bíteší šlo spíše o urputný boj. V dnešních zápasech hráli kromě brankáře jen kluci ročníku 2009. V soubojích proti vyspělejším soupeřům to mají hodně těžké. Věřím ale, že do budoucna jim to přinese prospěch.

A.F.C. Humpolec – Žďár n/S  3 : 16  ( 2:9 ) branky : Žatečka, Kostka, Získal

A.F.C. Humpolec – V. Bíteš  1 : 4  ( 1:1 ) branka: Živný

sestava : Matějka Roman, Získal Jakub, Moravec Lukáš, Sýkora Jan, Dománek Stanislav, Živný Kryštof, Žatečka Matyáš, Kostka Jakub, Schoula Martin

První zápas jsme nastoupili proti Žďáru. Soupeř byl od začátku lepší, rychlejší u míče a proto taky zaslouženě vysoko zvítězil. Druhý zápas jsme sehráli proti Velké Bíteši. Hráči Humpolce nastoupili do zápasu akčněji a svojí bojovností dosáhli zaslouženého vítězství. Za to bych jim chtěl moc poděkovat.

A.F.C. Humpolec – Žďár n/S  1 : 17  ( 0:9 ) branka : Klap

A.F.C. Humpolec – V. Bíteš   6 : 5  ( 3:2 ) branky : Hrůza 3, Veleta 2, Jaroš

sestava : Váca Patrik, Klap Matyáš, Voplakal Lukáš, Čábera Richard, Krupka Marek, Hrůza Josef, Jaroš Šimon, Veleta David, Carvová Nikol

Další zápas okresního přeboru jsme sehráli ve čtvrtek v Pelhřimově.

Soupeř nás bohužel nepustil k žádné kombinaci. Druhý poločas jsme úplně odpadli a přestali  hrát.

A.F.C. Humpolec/Speřice – FK Pelhřimov  2:15  branky: Randon, Skočdopol

sestava:  Randon Marko, Příhodová Anička, Skočdopol Michal, Uhrin Milan, Kostka Jakub, Mareš Jakub, Voplakal Lukáš, Hrůza Josef, Jirků Roman,