Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, class 'AGPressGraph\manipulator' does not have a method 'httpsCanonicalURL' in /data/web/virtuals/25289/virtual/www/domains/afchumpolec.eu/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

A.F.C. HUMPOLEC – FC Slovan Bzenec

Výsledek 0:3

Humpolec si po dobrém výkonu v Tasovicích brousil zuby na první body, ale doma s Bzencem padl.

Hosté po poločase vedli

Na Vysočinu přijel Bzenec, kterému vstup do soutěže nevyšel podle představ. Domácí na tom však byli ještě hůře, když ještě nezískali ani bod.

Na domácích bylo znát, že nejsou v pohodě a že na nich leží po předešlé sérii proher velká deka. Domácí byli všude pomaleji a v 18. minutě za to byli potrestáni. Hosté zakombinovali před domácím velkým vápnem až míč propadl na zadní tyč, kde se ke střele odhodlal Ondřej Konečný a ránou na bližší tyč po zemi překonal Miloslava Pášu v bráně Humpolce – 1:0. Domácí byli v útlumu a po půl hodině hry přišla druhá rána, kterou jim zasadil kanonýr hostí Petr Kasala, který díky svému důrazu zvýšil na rozdíl dvou branek – 2:0. Snížit mohl Pešek, který se zbavil hostujího obránce, ale výborně vyběhl Kůřil a domácí útočník za jeho záda míč nepropasíroval.

Hosté si vedení pohlídali

Domácí se po poločasové přestávce herně zvedli, ale se skóre na své straně nepohnuli. Naopak v 68. minutě hosté zvýšili, když si po rychlém brejku hostí vstřelil po prudké přihrávce z pravého křídla vlastní gól Kolčava – 0:3. Poté už se zápas dohrával a hosté v pohodě dokráčeli ke třem bodům.

Humpolec jede v dalším kole do Bystrce. Bzenec hostí Lanžhot.

pokud chcete vidět celý záznam utkání klikněte zde

pokud chcete vidět sestřih utkání klikněte zde

KP starší žáci

U15 AFC-HFK Třebíč 6:3

Branky :2x Velinga, Och, Vacek, Koubsky, Hrala.

Od začátku zápasu jsme byli jasně lepším týmem a jen naše nepřesná koncovka uchránila soupeře od většího brankoveho přídělu.

Výsledky starší přípravky

O víkendu pokračovaly druhým kolem zápasy starší přípravky. V sobotu jsme hráli dvojutkání v Polné. V prvním zápase jsme na jednom hřišti sehráli vyrovnané utkání s Jihlavou a na druhém jsme přesvědčivě zvítězili. Tato utkání se klukům povedla. Ve druhém zápase jsme hráli s domácími a naše výkony už nebyly takové. Z důvodu marodky jsme měli  jen celkem tři střídající hráče a postupem času nám docházely síly proti vyspělejšímu soupeři.

V neděli naše B přípravka pod hlavičkou Speřice/AFC Humpolec sehrála na hřišti ve Speřicích velice zajímavé utkání s Božejovem. Ač byl soupeř starší a o dost větší, naši kluci i přes nepovedený začátek utkání zvládli a v závěru výsledek otočili ve svůj prospěch. Za příkladnou bojovnost  zaslouží všichni velikou pochvalu!

FKM Jihlava – A.F.C. Humpolec  6 : 6  ( 4:1 ) branky : Moravec 2, Živný 2, Žatečka, Sýkora

FKM Jihlava  – A.F.C. Humpolec 3 : 18 ( 2:8 ) branky : Trecha 6, Jaroš 5, Veleta 4, Kostka 2, Čábera

Sl. Polná – A.F.C. Humpolec 12 : 2 ( 3:1 ) branky : Živný 2

Sl. Polná – A.F.C. Humpolec 11 : 9 ( 6:5 ) branky : Trecha 4, Veleta 2, Jaroš 2, Kostka

sestava : Matějka, Pajer, Získal, Sýkora, Moravec, Živný, Schoula M., Žatečka,

sestava : Klap, Voplakal, Jaroš, Trecha, Kostka, Čábera, Veleta

Speřice/ AFC Humpolec – Božejov  7 : 6 ( 2:4 ) branky : Žatečka 3, Jankůj 2, Skočdopol, Trecha

sestava : Randon, Příhodová, Klap, Získal, Uhrin, Jankůj, Čapek, Čermák, Skočdopol, Žatečka, Trecha