Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, class 'AGPressGraph\manipulator' does not have a method 'httpsCanonicalURL' in /data/web/virtuals/25289/virtual/www/domains/afchumpolec.eu/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

sobota 10.11. 2018 od 14.00 hodin – mistrovské utkání MSD muži

Víkendové výsledky A.F.C. HUMPOLEC (13.10.-14.10)

Divize muži

Humpolec sice rychle vedl, ale hosté otočili a těsně vyhráli.

Po půli nerozhodně

Nováčkovi z Humpolce se první poločas poměrně vydařil. Domácí navíc povzbudila brzká branka ze 12. minuty, kdy se po Kopicově rohu střelecky prosadil Pecha – 1:0. Hosté však záhy srovnali. V 18. minutě prvního poločasu se prosadili taktéž po rohovém kopu, když zůstal na zadní tyči zcela nekrytý Válek a srovnal – 1:1. Hosté mojli skóre otočit, ale Čížek v jasné příležitosti přestřeil branku domácích. Na druhé straně byl ve velké šanci Pešek, ale Vrátného centr za Mezeru nedostal. Pešek mohl překlopit misky vah na stranu domácích těsně před pauzou, ale po Dalíkově akci trefil před prázdnou bránou vracejícího se obránce Polné.

Hosté po pauze rozhodli

Po přestávce domácí darovali Polné přímý volný kop z ideální pozice. K míči se postavil Urbánek, obstřelil zeď a nedal Křížovi šanci – 1:2. To běžela 54. minuta. Kubíkovi svěřenci se snažili, ale do větší šance se nedostali. Polná hrála velmi zkušeně a chytře. V 70. minutě se domácí dožadovali penalty po střetu Peška s gólmanem Mezerou, ale píšťalka sudího Slováčka zůstala němá.

Humpolec jede v dalším kole do Břeclavi. Polná hraje doma s Lanžhotem.

Ohlasy k zápasu

AFC Humpolec

Ján Kubík (trenér): Šance byly na obou stranách, ale Polná jich měla více. O výhře hostí nakonec rozhodly standardní situace. Při troše štěstí a efektivitě v koncovce jsme mohli získat bod. Naše výkony se zlepšují, ale zatím to je bez výsledkového efektu.

TJ Slavoj TKZ Polná

Michal Lovětínský (trenér): Domácí se zaměřili především na obranu. Přesto jsme měli čtyři jasné gólovky. I po přestávce jsme byli aktivnější a nakonec jsme také zaslouženě vyhráli.

Sestřih utkání naleznete zde

Starší žáci

A.F.C. HUMPOLEC — Sokol Bedřichov 0-2

V dalším kole KP se st. žáci představili v domácím prostředí, v neúplné sestavě jsme soupeři nestačili a po zásluze prohráli.

Starší Přípravka

Speřice/Humpolec : Nový Rychnov  8:5

sestava: Linhart Adam,  Pikovský Patrik, Čapek Lukáš, Randon Marko, Uhrin Milan, Skočdopol Michal, Havel Vojta, Sýkora Jan, Klap Matyáš, Žatečka Matyáš, Získal Jakub

góly: Pikovský 2, Získal 2, Skočdopol, Žatečka, Čapek, vlastní

Na hřiště ve Speřicích přijel Soupeř z Nového Rychnova.

Naši kluci od 2.min prohrávali a trvalo jim 15 minut než se jim podařilo prosadit proti vysokému gólmanovi z Nového Rychnova. Po tomto gólu nám to začalo padat a když jsme v 27. minutě vedli  5:1 vypadalo to na jasně vyhraný zápas.

Kluci bohužel polevili a nechali si během šesti minut dát 3 góly. Naštěstí rychle znovu zapnuli a třemi góly vrátili klid na svoje kopačky. Je třeba je pochválit za pěkné akce, po kterých padaly góly.

MH

Starší přípravka

V sobotu pokračoval 6. kolem KP starších přípravek. Tentokrát jsme zajížděli do Nového Města n/M. Dalším protivníkem nám byla Bystřice n/P/ Nedvědice. V prvním utkání jsme sice zvítězili, ale s výkonem jsem moc spokojen nebyl. V tom druhém se opět projevila větší fyzická vyspělost některých hráčů soupeře a zápas jsme prohráli.

Bystřice n/P / Nedvědice – A.F.C. Humpolec  1 : 5 (0:2) branky : Živný 2, Dománek, Moravec, vlastní
SFK Vrchovina – A.F.C. Humpolec  12 : 6 (6:2) branky : Dománek, Žatečka, Jaroš, Živný, Moravec, vlastní
sestava : Matějka Roman, Moravec Lukáš, Získal Jakub, Bernard Mikuláš, Sýkora Jan, Dománek Stanislav, Živný Kryštof, Žatečka Matyáš, Schoula Martin, Jaroš Šimon
ŽP

První  zápas jsme nastoupili  proti  Nedvědice-Bystřice a  od prvního  okamžiku  jsme nestačili na jejich tempo. Soupeř byl rychlejší, vždy dříve u míče, my  jsme si  nedali  nahrávku a to rozhodlo. Druhý zápas jsme  hráli proti  Vrchovině. Do  zápasu  jsme vstoupili s velkou bojovností, byly tam  i rychlejší nahrávky, přístup k hráčům a hra byla hned lepší a vyrovnaná.  O vítězství rozhodlo pár drobných chyb z naší  strany. Přesto bych chtěl  hráčům poděkovat, že druhý zápas bojovali a dalo se na to koukat.

Bystřice n/P / Nedvědice – A.F.C. Humpolec 18 : 2  (7:0) branky : Trecha, Carvová
SFK Vrchovina – A.F.C. Humpolec  10 : 4 (7:2) branky : Trecha 2, Váca, Krupka
sestava : Klap Matyáš, Čábera Richard, Voplakal Lukáš, Krupka Marek, Carvová Nikol, Hrůza Josef, Trecha Denis, Veleta David, Váca Patrik