Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, class 'AGPressGraph\manipulator' does not have a method 'httpsCanonicalURL' in /data/web/virtuals/25289/virtual/www/domains/afchumpolec.eu/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

Víkendové výsledky A.F.C. HUMPOLEC (1.9.-2.9.)

Divize muži

A.F.C. Humpolec – FSC Stará Říše

Výsledek 0:5

Krajské derby na půdě Humpolce jednoznačně ovládli hosté ze Staré Říše a domácí stále čekají na první body.

Po půli bylo jasno

V úvodu zápasu se hrálo především ve středu pole. Po dvaceti minutách se dostal do dvou šancí Plichta. Nejprve střílel těsně vedle. Poté ho skvěle vychytal domácí brankář Kříž. Do šance se tlačil i domácí útočník Pešek, ale jeho střela byla hostující defenzivou zblokována. Ve 32. minutě si našel odražený míč Vojtěch Švarc a jeho tečovaná střela skončila v domácí síti – 0:1. Chvíli na to vyrobil kardinální chybu domácí brankář, jehož obral o míč Plichta a do prázdné brány poholdně navýšil vedení hostů – 0:2. V závěru poločasu se ještě prosadil rychlonohý Kvych, který pláchl domácí obraně a Kříže překonal střelou na zadní tyč – 0:3. Zvýšit vedení hostů mohl ještě Nehyba, ale s jeho přímým volným kopem si Kříž poradil.

Hosté navyšovali vedení

I po přestávce tahali domácí za kratší konec. Byli všude pozdějhi a inkasovali další dvě branky. V 67. minutě si po pěkné kombinaci a závaru před domácí brankou počínal nejlépe Kvych a dotlačil míč do sítě – 0:4. Poslední branku vsítil po pěti minutách na hřišti střídající Cejpek, který zužitkoval centr z pravé strany – 0:5.

Humpolec v dalším kole jede do Tasovic. Stará Říše hostí Lanžhot

Divize staršího dorostu

FC Slovan Havlíčkův Brod – A.F.C. HUMPOLEC

Výsledek 2:4

STŘELCI: 15. Král Tomáš, 45. Král Tomáš – 8. Svoboda Ondřej, 35. Vašíček Vojtěch, 48. Havel Matyáš, 63. Svoboda Ondřej

Sestava A.F.C. HUMPOLEC: Duben – Vašíček – Jirák – Kejval(Kohout) – Honzl – Žáček(Melmuka) – Svoboda – Havel(Jiřík) – Zach – Zítko – Nápravník