DOMÁCÍ UTKÁNÍ A.F.C. HUMPOLEC

sobota 28.10.2017 od 14.30 hodin – Krajský přebor  Kraje Vysočina

A.F.C. Humpolec „A“ – TJ Dálnice Speřice

sobota 28.10.2017 od 16.30 hodin – III.třída OP Pelhřimov

A.F.C. Humpolec „C“ – TJ Sokol Černovice „B“

neděle 29.10.2017 od 11.00 hodin – STARŠÍ DOROST – DIVIZE dorostu MSDD-skupina D

A.F.C. Humpolec starší dorost- FK Hodonín

neděle 29.10.2017 od 13.15 hodin – MLADŠÍ DOROST – DIVIZE dorostu MSDD-skupina D

A.F.C. Humpolec mladší dorost- FK Hodonín

UTKÁNÍ A.F.C. HUMPOLEC – víkend 07.10.-08.10.2017

Zdravíme všechny fanoušky fotbalu, zde je přehled víkendových utkání A.F.C. HUMPOLEC

 

SOBOTA 07.10.2017

09.00 hod. – 10.15 hod. – mladší žáci – Krajský přebor Vysočiny

A.F.C. Humpolec mladší – SK Pernštejn Nedvědice

10.30 hodin – 12.00 hod. – starší žáci – Krajský přebor Vysočiny

A.F.C. Humpolec starší – SK Pernštejn Nedvědice

.

15.30 hod. – 17.30 hod. – MUŽI „B“  (mistrovské utkání 1.B třídy sk. A Vysočiny)

A.F.C. HUMPOLEC „B“  –  TJ Sokol Herálec (HB)

.

15.00 hod. – 17.00 hod. – MUŽI „C“ (odjezd auty ve 13,45 hodin)

TJ Sokol Hořepník  –  A.F.C. HUMPOLEC  „C“ (soutěžní utkání III.třídy OP Pelhřimov)

.

 

NEDĚLE 08.10.2017

 

9.00 hod. až 11.15 hod. – Okresní přebor přípravek Havlíčkův Brod (hřiště HUMPOLEC)

TJ Dálnice Speřice/A.F.C. Humpolec – TJ Sokol Okrouhlice – TJ Sokol Štoky

.

09.00 hod. a 10.20 hod. – utkání starších a mladších přípravek KP Vysočiny (odjezd BUS 7,00 hodin)

SFK Vrchovina – A.F.C. Humpolec – HFK Třebíč (hřiště Nové Město na Moravě)

.

10.30 hod. – 12.30 hod. – MUŽI „A“ 

Sapeli Polná  –  A.F.C. HUMPOLEC  „A“ (mistrovské utkání KP Vysočiny)

.

12.45 hod. – 14.30 hod. – STARŠÍ DOROST – MSDD-D  (odjezd BUS 10,00 hodin)

Tatran Kohoutovice –  A.F.C. Humpolec (mistrovské utkání divize staršího dorostu – MSDD-D)

.

15.00 hod. – 17.00 hod. – MLADŠÍ DOROST – MSDD-D  (odjezd BUS 10,00 hodin)

Tatran Kohoutovice  –  A.F.C. Humpolec (mistrovské utkání divize mladšího dorostu – MSDD-D)

A.F.C. Humpolec „A“- SK Kouty

Tréninkové jednotky PODZIMNÍ období

MINIPŘÍPRAVKA
úterý 15:30 – 17:00 (UMT)
čtvrtek 15:30 – 17:00 (tráva)
.
MLADŠÍ PŘÍPRAVKA
úterý 15:30 – 17:00 (tráva)
čtvrtek 15:30 – 17:00 (UMT)
.
STARŠÍ PŘÍPRAVKA
pondělí 15:30 – 17:00 (UMT)
úterý 15:30 – 17:00 (UMT)
čtvrtek 15:30 – 17:00 (tráva)
.
MLADŠÍ ŽÁCI
pondělí 16:30 – 18:00 (tráva)
středa 16:30 – 18:00 (UMT)
pátek 15:30 – 17:00 (UMT)
.
STARŠÍ ŽÁCI
pondělí 16:30 – 18:00 (UMT)
středa 16:30 – 18:00 (UMT)
pátek 15:30 – 17:00 (tráva)
.

MLADŠÍ DOROST -plán 23.10.-27.10.
úterý (24.10.)  16:30 – 18:00
čtvrtek  (26.10.) 16:30 – 18:00
pátek   (27.10.)  16:00 – 17:30

.
STARŠÍ DOROST – plán 23.10.-27.10.

úterý (24.10.) 16:30 – 18:00
středa  (25.10.) 16:30 – 18:00
pátek   (27.10.) 16:30 – 18:00
.
MUŽI „A“ a „B“
úterý 18:00 – 19:30 (tráva)
středa 18:00 – 19:30 (tráva)
pátek 18:00 – 19:30 (tráva)
.
MUŽI „C“ a „B“
středa 18:30 – 20:00 (UMT)