DOMÁCÍ UTKÁNÍ A.F.C. HUMPOLEC

sobota 28.10.2017 od 14.30 hodin – Krajský přebor  Kraje Vysočina

A.F.C. Humpolec „A“ – TJ Dálnice Speřice

sobota 28.10.2017 od 16.30 hodin – III.třída OP Pelhřimov

A.F.C. Humpolec „C“ – TJ Sokol Černovice „B“

neděle 29.10.2017 od 11.00 hodin – STARŠÍ DOROST – DIVIZE dorostu MSDD-skupina D

A.F.C. Humpolec starší dorost- FK Hodonín

neděle 29.10.2017 od 13.15 hodin – MLADŠÍ DOROST – DIVIZE dorostu MSDD-skupina D

A.F.C. Humpolec mladší dorost- FK Hodonín

UTKÁNÍ A.F.C. HUMPOLEC – od 12.10. – do 15.10.2017

Zdravíme všechny fanoušky fotbalu, zde je přehled víkendových utkání A.F.C. HUMPOLEC

 

ČTVRTEK 12.10.2017

17.00 hod. – 18.00 hod. – mladší a starší přípravka – Krajský přebor Vysočiny

A.F.C. Humpolec přípravka – FK Pelhřimov (hřiště UMT Humpolec)

 

.

SOBOTA 14.10.2017

09.00 hod. – 10.15 hod. – mladší žáci – Krajský přebor Vysočiny (odjezd bus v 7:30)

FC Chotěboř  –  A.F.C. Humpolec mladší (hřiště UMT Chotěboř)

10.30 hodin – 12.00 hod. – starší žáci – Krajský přebor Vysočiny (odjezd bus v 7:30)

FC Chotěboř  –  A.F.C. Humpolec starší (hřiště UMT Chotěboř)

.

15.00 hod. – 17.00 hod. – MUŽI „B“  (mistrovské utkání 1.B třídy sk. A Vysočiny)

TJ Sokol Černovice  –  A.F.C. HUMPOLEC „B“

.

15.00 hod. – 17.00 hod. – MUŽI „C“ (soutěžní utkání III.třídy OP Pelhřimov)

A.F.C. HUMPOLEC  „C“ – TJ STRÁŽIŠTĚ Velká Chýška  

.

NEDĚLE 15.10.2017

9.00 hod. až 11.15 hod. – Okresní přebor přípravek Havlíčkův Brod (hřiště Víska)

SK Přibyslav/Víska – TJ Tis – TJ Dálnice Speřice/A.F.C. Humpolec 

.

15.00 hod. – 17.00 hod. – MUŽI „A“ (mistrovské utkání KP Vysočiny)

A.F.C. HUMPOLEC  „A“ – SK Kouty

.

 

A.F.C. Humpolec „A“- SK Kouty

Tréninkové jednotky PODZIMNÍ období

MINIPŘÍPRAVKA
úterý 15:30 – 17:00 (UMT)
čtvrtek 15:30 – 17:00 (tráva)
.
MLADŠÍ PŘÍPRAVKA
úterý 15:30 – 17:00 (tráva)
čtvrtek 15:30 – 17:00 (UMT)
.
STARŠÍ PŘÍPRAVKA
pondělí 15:30 – 17:00 (UMT)
úterý 15:30 – 17:00 (UMT)
čtvrtek 15:30 – 17:00 (tráva)
.
MLADŠÍ ŽÁCI
pondělí 16:30 – 18:00 (tráva)
středa 16:30 – 18:00 (UMT)
pátek 15:30 – 17:00 (UMT)
.
STARŠÍ ŽÁCI
pondělí 16:30 – 18:00 (UMT)
středa 16:30 – 18:00 (UMT)
pátek 15:30 – 17:00 (tráva)
.

MLADŠÍ DOROST -plán 23.10.-27.10.
úterý (24.10.)  16:30 – 18:00
čtvrtek  (26.10.) 16:30 – 18:00
pátek   (27.10.)  16:00 – 17:30

.
STARŠÍ DOROST – plán 23.10.-27.10.

úterý (24.10.) 16:30 – 18:00
středa  (25.10.) 16:30 – 18:00
pátek   (27.10.) 16:30 – 18:00
.
MUŽI „A“ a „B“
úterý 18:00 – 19:30 (tráva)
středa 18:00 – 19:30 (tráva)
pátek 18:00 – 19:30 (tráva)
.
MUŽI „C“ a „B“
středa 18:30 – 20:00 (UMT)