Athletico

DOMÁCÍ UTKÁNÍ A.F.C. HUMPOLEC

sobota 28.10.2017 od 14.30 hodin – Krajský přebor  Kraje Vysočina

A.F.C. Humpolec „A“ – TJ Dálnice Speřice

sobota 28.10.2017 od 16.30 hodin – III.třída OP Pelhřimov

A.F.C. Humpolec „C“ – TJ Sokol Černovice „B“

neděle 29.10.2017 od 11.00 hodin – STARŠÍ DOROST – DIVIZE dorostu MSDD-skupina D

A.F.C. Humpolec starší dorost- FK Hodonín

neděle 29.10.2017 od 13.15 hodin – MLADŠÍ DOROST – DIVIZE dorostu MSDD-skupina D

A.F.C. Humpolec mladší dorost- FK Hodonín

Seznam členů klubu A.F.C.Humpolec

KOMPLETNÍ SEZNAM ČLENŮ A.F.C. HUMPOLEC JE K DISPOZICI NA STRÁNKÁCH FAČR

https://is.fotbal.cz/clenove/databaze-clenu.aspx

číslo našeho klubu A.F.C. HUMPOLEC je  6130391

Příjmení Jméno Rok narození Členské ID
Alt Dominik 1995 95091692
Alt Ondřej 2007 07120895
Altová Kateřina 2005 05110947
Beneš Ondřej 1995 95041722
Beran Matěj 2007 07070230
Beran Miloslav 1976 76110082
Beránek Adam 1989 89110623
Beránek Petr 1986 86020103
Beránková Jitka 1959 59050358
Bernard Mikuláš 2008 08030008
Bláha Lukáš 1988 88042184
Brávek Ladislav 1994 94041983
Brdečka Imrich 1958 58120232
Brdečka Tomáš 1982 82110683
Čábera Lukáš 2006 06050054
Čábera Richard 2009 09030356
Časar František 1959 59080318
Čech Lukáš 2007 07020657
Čeleda Tomáš 1973 73121213
Dačo Jakub 2006 06010676
Dalík Radim 1993 93100215
David Jakub 2007 07060876
David Lukáš 2006 06080652
Dolejš Vojtěch 2006 06100503
Doležal Tomáš 1994 94031484
Duba Pavel 1972 72060028
Fikar Petr 1994 94060986
Hájek Jiří 1948 48040078
Hanousek Matěj 2005 05010594
Haruda Lukáš 2007 07070229
Havel Aleš 2005 05050892
Havel Lukáš 1997 97061065
Havel Martin 1973 73100663
Havlová Petra 2004 04060998
Hendrych Martin 2002 02011252
Hendrych Martin 1970 70100894
Hendrychová Johana 2000 00111369
Hlaváček Aleš 2004 04110540
Hnát Jan 2005 05100876
Hnik Ondřej 2008 08120673
Holčík Karel 1976 76091485
Homola Aleš 1971 71080255
Horký Aleš 1977 77061663
Hrala Jakub 2005 05120823
Chaloupek Adam 2003 03111081
Chepara Oleksandr 1998 98031738
Jančička Michal 2008 08060005
Jančura Jakub 2006 06011157
Janda Kryštof 2005 05010492
Jankovský Kryštof 2006 06010675
Jankovský Štěpán 2007 07060253
Jaroš Jáchym 2005 05020536
Jaroš Ladislav 1973 73091089
Jaroš Šimon 2008 08100739
Jaroš Vojtěch 2001 01060035
Jelínek Oldřich 2007 07100632
Jež Jáchym 2008 08080498
Jirák Vít 2006 06120017
Jirák Vojtěch 2008 08110020
Jiřík Pavel 2001 01011069
Johanis Jakub 2005 05050098
Kalivoda Valentino 2002 02070823
Kaman Martin 2002 02030588
Karpíšek Aleš 2001 01040164
Klofáč Jan 1978 78090827
Konovšij Patrik 2002 02071491
Kopic Milan 1963 63060075
Kopic Tomáš 1984 84060501
Kostka Jakub 2009 09010507
Koten Tomáš 2008 08050995
Kott Tomáš 2005 05110561
Kotyza Václav 2005 05040255
Koubek Vojtěch 2005 05120649
Koubský Adam 2004 04111036
Kovář Adam 2004 04050975
Kovařík Petr 2004 04040556
Kratochvíl Martin 1993 93011992
Krejcar Vojtěch 2002 02030509
Krejčí Filip 2005 05100661
Krejčí Václav 2004 04110733
Krejčí Vojtěch 2002 02071294
Krov Jakub 2005 05101156
Krtek Lukáš 2004 04021353
Krupička Martin 1993 93022047
Krupka Lukáš 2007 07100159
Krupka Marek 2008 08100183
Křepinský Vojtěch 2002 02010827
Kříž Tomáš 1989 89090011
Kříženecký Daniel 1991 91051794
Kuba Jaroslav 1972 72041147
Kuba Vít 2007 07040130
Kubát Lukáš 2004 04070410
Kubíček Filip 1990 90010078
Kubík Josef 1980 80091994
Kučera Ivo 1994 94041177
Kudrna Josef 2002 02081541
Lazarte Kristián 2009 09120139
Lesina Tobiáš 2008 08080038
Málek Jan 1992 92071697
Mareš Jakub 2008 08090022
Marhoun Václav 2001 01081454
Marousek Kamil 1977 77121605
Maršík David 1994 94041542
Maršík Dominik 1998 98010869
Maršík Lukáš 2007 07020646
Mašek Ondřej 2008 08120463
Matějka Radek 2000 00070495
Matějka Roman 2008 08030506
Mejtský Radek 2002 02011457
Melmuka Kryštof 2001 01101293
Melmuka Matěj 2005 05091021
Merunka Jiří 1998 98010432
Metál Michal 1984 84120449
Mihulka Jiří 2003 03100221
Michna Jan 2002 02101121
Mikšů Vít 1998 98071341
Mojžíš Michal 2002 02020562
Moravec Lukáš 2009 09060166
Moravec Martin 2003 03111029
Moravec Vít 2008 08071041
Nachtigall Erik 1983 83070344
Nermut Rudolf 1988 88020290
Nosek Libor 2002 02021246
Nousek Filip 2005 05040353
Novák Marek 2006 06110321
Och František 2004 04011281
Onderka Jan 1976 76061306
Padrnos Martin 1977 77050265
Pajer Matěj 2008 08070878
Pánek Martin 2006 06051011
Paťha Jakub 1988 88060511
Pavelec Jan 1973 73101436
Pavlík Denis 2008 08010993
Pavlík Vladimír 1977 77031769
Pavlíková Marianna 2009 09040533
Pečenka David 2007 07060754
Pečenka Pavel 2004 04071166
Pecha Martin 1989 89091568
Pekárek Martin 2000 00031533
Pekárek Matěj 1998 98011636
Petr Martin 2003 03071455
Pícha Tomáš 1985 85100209
Pikl Jiří 1990 90011448
Podoba Lukáš 1999 99020746
Podoba Michal 1995 95090245
Popelka Michal 2000 00041634
Prokop Jakub 1995 95030949
Rázek Vít 2000 00090074
Rokos Vojtěch 1999 99011333
Ságl Petr 1973 73121212
Skočdopol Michal 2009 09010231
Skryja Jan 1992 92010250
Slavík Roman 2006 06090553
Sochůrek Vojtěch 2007 07021091
Soukup Jakub 2007 07040035
Spousta Filip 2003 03021140
Staněk Jindřich 2006 06061000
Stárek Daniel 2006 06051000
Stárek David 2008 08040325
Svárovský Tomáš 1996 96060038
Svoboda Adam 2003 03051183
Svobodová Tina 2000 00090438
Sýkora Jan 2009 09070335
Šebesta Václav 2008 08090911
Šedivý Erik 2003 03061004
Šilpoch Michael 1993 93030210
Šimáček Marek 2006 06091197
Šimek Ondřej 2005 05050329
Šlechta Miroslav 2006 06080032
Šmidrkal Adam 2003 03041332
Šmidrkal Max 2007 07060753
Štěpán Kryštof 2006 06060361
Štěpán Zdeněk 1988 88010304
Tkáč Tadeáš 2007 07100067
Tomovič Ondřej 1993 93040801
Trecha Demis 2008 08080810
Trpák David 2007 07060332
Uhrin Milan 2009 09040330
Urban Martin 2001 01101085
Váca Patrik 2008 08070815
Vacata Jakub 2005 05050753
Vacata Luděk 1998 98031442
Vacek Martin 1974 74120190
Vacek Vojtěch 2005 05040361
Vácha Miloslav 1969 69090761
Vála Antonín 2002 02011338
Van der Schuit Cheran 2003 03090832
Vaněček Libor 1966 66030608
Vašák Petr 2002 02110386
Vašíček Matyáš 2002 02120619
Vašíček Radek 1979 79030032
Vašíček Vojtěch 2001 01120983
Vávra Ondřej 2005 05030627
Vazačová Radka 1985 85062059
Veleta Tomáš 2003 03071114
Vočadlo Martin 2001 01030309
Voda Vít 2006 06100839
Vrána Nicolas 1997 97021141
Vrátný Timotej 1996 96050662
Výborný Jakub 2006 06050043
Vyhnálek Čestmír 1962 62090482
Zápařka David 2008 08050653
Zápařka Filip 2006 06091117
Zástěra Václav 1971 71090028
Zítko Lukáš 2000 00110886
Žáček Filip 2000 00011321
Žáček Jakub 2002 02100787
Žáček Jan 1998 98031176
Žáček Jan 2001 01050838
Žáček Lukáš 2004 04100031
Žáček Martin 2001 01030588
Žatečka Jakub 1994 94111108
Žatečka Matyáš 2009 09040352
Žatečka Vít Václav 2008 08120462
Ždimera Albert 2008 08030007

 

 

 

A.F.C. Humpolec „A“- SK Kouty

Tréninkové jednotky PODZIMNÍ období

MINIPŘÍPRAVKA
úterý 15:30 – 17:00 (UMT)
čtvrtek 15:30 – 17:00 (tráva)
.
MLADŠÍ PŘÍPRAVKA
úterý 15:30 – 17:00 (tráva)
čtvrtek 15:30 – 17:00 (UMT)
.
STARŠÍ PŘÍPRAVKA
pondělí 15:30 – 17:00 (UMT)
úterý 15:30 – 17:00 (UMT)
čtvrtek 15:30 – 17:00 (tráva)
.
MLADŠÍ ŽÁCI
pondělí 16:30 – 18:00 (tráva)
středa 16:30 – 18:00 (UMT)
pátek 15:30 – 17:00 (UMT)
.
STARŠÍ ŽÁCI
pondělí 16:30 – 18:00 (UMT)
středa 16:30 – 18:00 (UMT)
pátek 15:30 – 17:00 (tráva)
.

MLADŠÍ DOROST -plán 23.10.-27.10.
úterý (24.10.)  16:30 – 18:00
čtvrtek  (26.10.) 16:30 – 18:00
pátek   (27.10.)  16:00 – 17:30

.
STARŠÍ DOROST – plán 23.10.-27.10.

úterý (24.10.) 16:30 – 18:00
středa  (25.10.) 16:30 – 18:00
pátek   (27.10.) 16:30 – 18:00
.
MUŽI „A“ a „B“
úterý 18:00 – 19:30 (tráva)
středa 18:00 – 19:30 (tráva)
pátek 18:00 – 19:30 (tráva)
.
MUŽI „C“ a „B“
středa 18:30 – 20:00 (UMT)