Athletico

DOMÁCÍ UTKÁNÍ A.F.C. HUMPOLEC

sobota 28.10.2017 od 14.30 hodin – Krajský přebor  Kraje Vysočina

A.F.C. Humpolec „A“ – TJ Dálnice Speřice

sobota 28.10.2017 od 16.30 hodin – III.třída OP Pelhřimov

A.F.C. Humpolec „C“ – TJ Sokol Černovice „B“

neděle 29.10.2017 od 11.00 hodin – STARŠÍ DOROST – DIVIZE dorostu MSDD-skupina D

A.F.C. Humpolec starší dorost- FK Hodonín

neděle 29.10.2017 od 13.15 hodin – MLADŠÍ DOROST – DIVIZE dorostu MSDD-skupina D

A.F.C. Humpolec mladší dorost- FK Hodonín

Muži „C“

TRÉNINKY MUŽI „C“:

Tréninky v jarním období:

STŘEDA     18,30 hod. – 20,00 hod.  (umělá tráva)

 

Trenérské obsazení týmu: Martin „FIRA“ Havel, vedoucí týmu Pavel „Čagin“ Duba 

Tým mužů „C“ hraje v sezóně 2017-2018 soutěž OP Pelhřimov III.třídu

 

 

SEZÓNA 2016/2017

Sezona 1922/1923,Sezona 1923/1924,Sezona 1924/1925,Sezona 1925/1926,Sezona 1926/1927,Sezona 1927/1928 Sezona 1928/1929,Sezona 1929/1930,Sezona 1930/1931,Sezona 1931/1932,Sezona 1932/1933, Sezona 1933/1934 Sezona 1934/1935,Sezona 1935/1936,Sezona 1936/1937,Sezona 1937/1938,Sezona 1938/1939,Sezona 1939/1940 Sezona 1940/1941,Sezona 1941/1942,Sezona 1942/1943,Sezona 1943/1944,Sezona 1944/1945, Sezóna 2015/2016, Sezóna 2016/2017

A.F.C. Humpolec „A“- SK Kouty

Tréninkové jednotky PODZIMNÍ období

MINIPŘÍPRAVKA
úterý 15:30 – 17:00 (UMT)
čtvrtek 15:30 – 17:00 (tráva)
.
MLADŠÍ PŘÍPRAVKA
úterý 15:30 – 17:00 (tráva)
čtvrtek 15:30 – 17:00 (UMT)
.
STARŠÍ PŘÍPRAVKA
pondělí 15:30 – 17:00 (UMT)
úterý 15:30 – 17:00 (UMT)
čtvrtek 15:30 – 17:00 (tráva)
.
MLADŠÍ ŽÁCI
pondělí 16:30 – 18:00 (tráva)
středa 16:30 – 18:00 (UMT)
pátek 15:30 – 17:00 (UMT)
.
STARŠÍ ŽÁCI
pondělí 16:30 – 18:00 (UMT)
středa 16:30 – 18:00 (UMT)
pátek 15:30 – 17:00 (tráva)
.

MLADŠÍ DOROST -plán 23.10.-27.10.
úterý (24.10.)  16:30 – 18:00
čtvrtek  (26.10.) 16:30 – 18:00
pátek   (27.10.)  16:00 – 17:30

.
STARŠÍ DOROST – plán 23.10.-27.10.

úterý (24.10.) 16:30 – 18:00
středa  (25.10.) 16:30 – 18:00
pátek   (27.10.) 16:30 – 18:00
.
MUŽI „A“ a „B“
úterý 18:00 – 19:30 (tráva)
středa 18:00 – 19:30 (tráva)
pátek 18:00 – 19:30 (tráva)
.
MUŽI „C“ a „B“
středa 18:30 – 20:00 (UMT)