Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, class 'AGPressGraph\manipulator' does not have a method 'httpsCanonicalURL' in /data/web/virtuals/25289/virtual/www/domains/afchumpolec.eu/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

Turnaje starší přípravky

Naše starší přípravka se o víkendu rozdělila na dvě party. Jedna parta odehrála v sobotu turnaj v Pelhřimově a ta druhá  v hale v Humpolci s Pelhřimovem. Výsledky z Pelhřimova:

FC Vlašim  0 : 1, SK Telč  1 : 1, FK Pelhřimov  0 : 0, FC Chotěboř   0 : 1, FKM Jihlava  1 : 0, HFK Třebíč  1 : 0

 branky : Živný 2, Žatečka 

sestava : Váca Patrik, Pajer Matěj, Získal Jakub, Jaroš Šimon, Živný Kryštof, Žatečka Matyáš, Sýkora Jan, Bernard Mikuláš

Na turnaji jsme obsadili čtvrté místo. Dnes jsem byl s výkonem všech svěřenců spokojený. S takovým nasazením a chutí musíme pokračovat i v dalších utkáních. Trochu zklamaný jsem s počtem vstřelených branek. Žatečka P.
V neděli kluci proti Pelhřimovu předvedli vyrovnaný výkon. První dvě patnáctiminutovky jsme vyhráli, pak jsme polevili ve fyzičce a nahrávky byly také nepřesné. Konec jsme zvládli, dali rozhodující gól na 6:5. Za výkon klukům děkuji.
Domácí zápas (hráno 4x 15 min.) A.F.C. Humpolec – FK Pelhřimov  6 : 5 branky : Dománek 3, Hrůza 2, Veletasestava : Randon Marko, Čábera Richard, Sýkora Jan, Uhrin Milan, Klap Matyáš, Hrůza Josef, Dománek Stanislav, Veleta David, Krupka Marek, Schoula M.