Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, class 'AGPressGraph\manipulator' does not have a method 'httpsCanonicalURL' in /data/web/virtuals/25289/virtual/www/domains/afchumpolec.eu/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

5. Reprezentační galavečer fotbalového klubu A.F.C. HUMPOLEC

Starší přípravka vybojovala 3. místo na turnaji v Novém Rychnově

V sobotu 24.11. jsme se zúčastnili okresního halového turnaje straších přípravek v N. Rychnově.
Na začátku jsme byli hodně překvapení a první zápas jsme prohráli s pozdějším vítězem týmem Žirovnice 0:5. Tato prohra nás nakopla a druhý zápas už jsme byli Pelhřimovu vyrovnaným soupeřem, bohužel jsme se ale neprosadili gólově a tak jsme nakonec prohráli 0:2.Ve třetím zápase už jsme neponechali nic náhodě a na konci první minuty jsme vedli 2:0. Klukům to hodně pomohlo a nakonec jsme se radovali z vítězství nad Žirovem 4:2. Po tomto vítězství kluci a děvče vlétli do dalšího zápasu znovu ve velkém stylu a po první minutě jsme znovu vedli 2:0. Najednou jako by nás bylo plné hřiště a všichni se snažili hrát pěkný fotbal. Vedení se nám nakonec podařilo ubránit a porazili jsme Vyskytnou 2:1.

Do posledního zápasu jsme stupovali s vědomím, že když vyhrajeme budeme mít bronzovou medaili. Byl to hodně vyrovnaný zápas a všichni se moc snažily. Opravdu na ně byla krásná podívaná, jak vyrostli oproti prvnímu rannímu zápasu. Nakonec jsme strhli vítězství na svojí stranu a porazili Košetice 1:0. Při slavnostním vyhlášení si kluci pověsili na krk bronzovou medaili. A v kabině jsem nelepším hráčem našeho týmu vyhlásil Richarda Čáberu který dokázal uhlídat všechny soupeřovi nejlepší hráče a velkou měrou dopomohl ke třetímu místu.

Střelci: Randon 3, Váca, Havel, Hrůza, Kostka