Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, class 'AGPressGraph\manipulator' does not have a method 'httpsCanonicalURL' in /data/web/virtuals/25289/virtual/www/domains/afchumpolec.eu/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

Mladší přípravka – 1. kolo podzimní části 2017 v Jihlavě

V pátek naše mladší přípravka ročník 2009 dohrávala 1. kolo podzimní části 2017 v Jihlavě. Naším soupeřem kromě domácích byl ještě Žďár n/S. Obě utkání byla velice dramatická. Musím kluky pochválit, jak obě utkání zvládli. Bojovali až do konce a odměnou jim byla dvě vítězství s velice kvalitními soupeři.
 
A.F.C. Humpolec – Žďár n/S    6:5 ( 2:3)  branky :  Žatečka 2, Živný, Získal, Dománek , Moravec
FKM  Jihlava – A.F.C. Humpolec   3.5 (1:2)  branky :  Žatečka 2, Živný 2, Dománek
sestava : Klap Matyáš, Získal  Jakub, Čábera Richard, Krpálek Jakub, Moravec Lukáš, Žatečka Matyáš, Živný Kryštof, Dománek Stanislav
 
 
V prvním zápase jsme nastoupili proti Žďáru nad Sázavou. Většina hráčů soupeře byla ročníku 2010 a rozdíl jednoho roku byl velmi znát. Dařila se nám rozehrávka od brankáře a skóre zápasu stoupalo díky efektivní střelbě. Soupeře jsme jasně přehráli a výsledek tomu odpovídal. Vyhráli jsme 14:1. 
Do druhého zápasu jsme nastoupili ihned po prvním a ihned byl znát rozdíl. S FC Vysočina Jihlava jsme hráli vyrovnané utkání herně i výsledkově. Do zápasu jsme vstoupili lépe než soupeř a vedli jsme 3:0. Poté jsme ale inkasovali 3 góly.
 
 
 A.F.C. Humpolec – Žďár n/S  14:1 (7:0)  branky : Skočdopol 4, Carvová 3, Hrůza 3, Kostka 2, Pátek 2

FKM  Jihlava  – A.F.C. Humpolec  3:3 (0:2) branky : Pátek, Kostka, Carvová
sestava : Veleta David, Skočdopol Michal, Voplakal Lukáš, Hrůza Josef, Kostka Jakub, Carvová Nikol, Pátek Tobiáš 
 
Žatečka Pavel, Zástěra Štěpán