Athletico

DOMÁCÍ UTKÁNÍ A.F.C. HUMPOLEC

sobota 28.10.2017 od 14.30 hodin – Krajský přebor  Kraje Vysočina

A.F.C. Humpolec „A“ – TJ Dálnice Speřice

sobota 28.10.2017 od 16.30 hodin – III.třída OP Pelhřimov

A.F.C. Humpolec „C“ – TJ Sokol Černovice „B“

neděle 29.10.2017 od 11.00 hodin – STARŠÍ DOROST – DIVIZE dorostu MSDD-skupina D

A.F.C. Humpolec starší dorost- FK Hodonín

neděle 29.10.2017 od 13.15 hodin – MLADŠÍ DOROST – DIVIZE dorostu MSDD-skupina D

A.F.C. Humpolec mladší dorost- FK Hodonín

Prezidium:

Václav Duben – 608 711 656

Václav Zástěra – 606 102 095 

Imrich Brdečka – 739 056 715

Jaroslav Kuba – 777 329 570

Radka Vazačová – 604 679 834

Jitka Beránková – 737 740 802

Martin Vacek – 775 615 985

Pavel Štěpán – 723 732 325

Aleš Homola – 777 222 645

email:  afchumpolec@seznam.cz

            afchumpolec@centrum.cz

 

Trenéři:

MUŽI „A“   

Ján Kubík – hlavní trenér

Pavel Štěpán – asistent trenéra

Jitka Beránková – vedoucí týmu

Miloslav Vácha – realizační tým

MUŽI „B“

Imrich Brdečka – hlavní trenér

Jitka Beránková – vedoucí mužstva

MUŽI „C“

Martin Havel – hlavní trenér

Pavel Duba – vedoucí mužstva

STARŠÍ DOROST

Lukáš Staněk – hlavní trenér

Kamil Marousek – asistent trenéra

Aleš Homola – vedoucí mužstva

MLADŠÍ DOROST

Lukáš Havel – hlavní trenér

Karel Horký – asistent trenéra

Aleš Homola – vedoucí mužstva

STARŠÍ ŽÁCI

Pavel Štěpán – hlavní trenér

Tomáš Vrzalík – asistent trenéra

Michal Maršík – asistent trenéra

MLADŠÍ ŽÁCI

Jiří Hájek – hlavní trenér

Martin Vacek – asistent trenéra

Miroslav Novák – asistent trenéra

STARŠÍ PŘÍPRAVKA

Jaroslav Kuba – trenér

Tomáš Vrzalík – asistent trenéra

Erik Nachtigall – trenér

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

Pavel Žatečka – trenér

Čermák Miroslav – trenér

Václav Čapek – trenér

Vlado Pavlík – trenér

Štěpán Zástěra – asistent trenéra

MINIPŘÍPRAVKA

Martin Hendrych – trenér

Petr Svoboda – trenér

 

IT oddělení:

ing. Petr Žáček –        725 805 484

Tomáš Podoba –        728 184 263

 

 

 

A.F.C. Humpolec „A“- SK Kouty

Tréninkové jednotky PODZIMNÍ období

MINIPŘÍPRAVKA
úterý 15:30 – 17:00 (UMT)
čtvrtek 15:30 – 17:00 (tráva)
.
MLADŠÍ PŘÍPRAVKA
úterý 15:30 – 17:00 (tráva)
čtvrtek 15:30 – 17:00 (UMT)
.
STARŠÍ PŘÍPRAVKA
pondělí 15:30 – 17:00 (UMT)
úterý 15:30 – 17:00 (UMT)
čtvrtek 15:30 – 17:00 (tráva)
.
MLADŠÍ ŽÁCI
pondělí 16:30 – 18:00 (tráva)
středa 16:30 – 18:00 (UMT)
pátek 15:30 – 17:00 (UMT)
.
STARŠÍ ŽÁCI
pondělí 16:30 – 18:00 (UMT)
středa 16:30 – 18:00 (UMT)
pátek 15:30 – 17:00 (tráva)
.

MLADŠÍ DOROST -plán 23.10.-27.10.
úterý (24.10.)  16:30 – 18:00
čtvrtek  (26.10.) 16:30 – 18:00
pátek   (27.10.)  16:00 – 17:30

.
STARŠÍ DOROST – plán 23.10.-27.10.

úterý (24.10.) 16:30 – 18:00
středa  (25.10.) 16:30 – 18:00
pátek   (27.10.) 16:30 – 18:00
.
MUŽI „A“ a „B“
úterý 18:00 – 19:30 (tráva)
středa 18:00 – 19:30 (tráva)
pátek 18:00 – 19:30 (tráva)
.
MUŽI „C“ a „B“
středa 18:30 – 20:00 (UMT)