DOMÁCÍ UTKÁNÍ A.F.C. HUMPOLEC

sobota 28.10.2017 od 14.30 hodin – Krajský přebor  Kraje Vysočina

A.F.C. Humpolec „A“ – TJ Dálnice Speřice

sobota 28.10.2017 od 16.30 hodin – III.třída OP Pelhřimov

A.F.C. Humpolec „C“ – TJ Sokol Černovice „B“

neděle 29.10.2017 od 11.00 hodin – STARŠÍ DOROST – DIVIZE dorostu MSDD-skupina D

A.F.C. Humpolec starší dorost- FK Hodonín

neděle 29.10.2017 od 13.15 hodin – MLADŠÍ DOROST – DIVIZE dorostu MSDD-skupina D

A.F.C. Humpolec mladší dorost- FK Hodonín

Author Archives: Václav Duben

VÝSLEDKY UTKÁNÍ A.F.C. HUMPOLEC – sobota 21.10. – neděle 22.10.2017

Dobrý den všem fanouškům klubu A.F.C. Humpolec,

zde zveřejňujeme přehled víkendových utkání našeho humpoleckého klubu A.F.C. HUMPOLEC.

.

SOBOTA 21.10.2017

STARŠÍ DOROST – MSDD-D (divize staršího dorostu)

FC Sparta Brno  –  A.F.C. Humpolec starší   1:1 (0:1)

góly: 78´Cajzl Jakub  –  39´Prchal Roman

ŽK: Tran Jan  –  Moravec Patrik

.

MLADŠÍ DOROST – MSDD-D  (divize mladšího dorostu)

FC Sparta Brno  –  A.F.C. Humpolec mladší   2:0 (1:0)

góly: 5´Juránek Jakub, 54´Kraus Jan  (oba Sparta Brno)

ŽK: Kříž Filip, Marek Matěj (oba Sparta Brno)

.

MUŽI „B“ (soutěžní utkání I. B třídy Kraje Vysočina skupina A)

A.F.C. HUMPOLEC  „B“  –  TATRAN Žďírec nad Doubravou „B“    5:1 (0:1)

góly: 59´Maršík Dominik, 62´a 73´Kratochvíl Martin, 81´Kříženecký Daniel, 82´Benáček Jakub – 14´Zahradník Josef

ŽK: Kratochvíl Martin, Prokop Jakub, Paťha Jakub – Kysilko Miroslav, Dočekal Lukáš

.

NEDĚLE 21.10.2017

utkání starších a mladších přípravek KP Vysočiny – hřiště HFK Třebíč

A.F.C. Humpolec mladší – HFK Třebíč   3:5 (1:2)

A.F.C. Humpolec mladší – HFK Třebíč   4:6 (2:4)

A.F.C. Humpolec starší – HFK Třebíč   7:8 (2:4)

A.F.C. Humpolec starší – HFK Třebíč   3:9 (2:0)

.

SFK Vrchovina  –  A.F.C. Humpolec mladší   10:0 (4:0)

SFK Vrchovina  –  A.F.C. Humpolec mladší   9:10 (6:4)

A.F.C. Humpolec starší – HFK Třebíč   22:7 (8:3)

A.F.C. Humpolec starší – HFK Třebíč   16:5 (7:2)

.

STARŠÍ ŽÁCI – Krajský přebor Vysočiny

A.F.C. Humpolec starší –  TJ Sokol Bedřichov   4:2 (2:1)

góly: 14´a 21´Och František, 43´Svoboda Adam, 67´Koten Patrik – 13´a 38´Ždimera Marek

.

MLADŠÍ ŽÁCI – Krajský přebor Vysočiny

A.F.C. Humpolec mladší  –  TJ Sokol Bedřichov   4:2 (1:2)

góly: 30´a 48´Šlechta Miroslav, 37´Novák Marek, 49´ Dolejš Vojtěch – 8´Samek Daniel, 23´Wölfli Tobiáš

.

MUŽI „C“ (soutěžní utkání III.třídy OP Pelhřimov)

Vysočina Petrovice  –  A.F.C. HUMPOLEC  „C“    2:8 (0:7)

góly: 59´Krpálek Filip, 69´Krpálek Velen  –  2´,33´a 43´Žáček Pavel, 16´Havel Lukáš, 21´,36´a 37´Duba Pavel, 51´Havel Martin

ŽK: slušné utkání bez karet

.

MUŽI „A“ (mistrovské utkání KP Vysočiny)

TJ Nová Ves u N.M.n.M.  –  A.F.C. HUMPOLEC  „A“    0:1 (0:1)

góly: 35´Skryja Jan

ŽK: Starý Ondřej, Šandera Josef  –  Pecha Martin, Štěpán Pavel, Skryja Jan

 

UTKÁNÍ A.F.C. HUMPOLEC – sobota 21.10. – neděle 22.10.2017

Zdravíme všechny fanoušky fotbalu, zde je přehled víkendových utkání A.F.C. HUMPOLEC

.

SOBOTA 21.10.2017

10.00 hod. – 12.00 hod. – STARŠÍ DOROST – MSDD-D  (odjezd BUS 07,15 hodin)

FC Sparta Brno –  A.F.C. Humpolec (mistrovské utkání divize staršího dorostu – MSDD-D)

.

12.15 hod. – 14.00 hod. – MLADŠÍ DOROST – MSDD-D  (odjezd BUS 07,15 hodin)

FC Sparta Brno  –  A.F.C. Humpolec (mistrovské utkání divize mladšího dorostu – MSDD-D)

.

14.30 hod. – 16.30 hod. – MUŽI „B“  (mistrovské utkání 1.B třídy sk. A Vysočiny)

A.F.C. Humpolec „B“ – TATRAN Žďírec nad Doubravou „B“

.

NEDĚLE 22.10.2017

9.45 hod. až 10.30 hod. – Okresní přebor přípravek Havlíčkův Brod (hřiště Tis)

TJ Sokol Habry – TJ Tis – TJ Dálnice Speřice/A.F.C. Humpolec 

.

09.00 hod. – 11.30 hod. – mladší a starší přípravka – Krajský přebor Vysočiny (odjezd bus v 07.00 hod.)

A.F.C. Humpolec přípravka – HFK Třebíč – SFK Vrchovina (hřiště Třebíč)

.

09.00 hod. – 10.30 hod. – starší žáci – Krajský přebor Vysočiny

A.F.C. Humpolec starší – TJ Sokol Bedřichov  

10.45 hodin – 12.00 hod. – mladší žáci – Krajský přebor Vysočiny

A.F.C. Humpolec mladší – TJ Sokol Bedřichov 

.

14.30 hod. – 16.30 hod. – MUŽI „C“ (soutěžní utkání III.třídy OP Pelhřimov)

TJ Vysočina Petrovice  –  A.F.C. HUMPOLEC  „C“

.

14.30 hod. – 16.30 hod. – MUŽI „A“ (mistrovské utkání KP Vysočiny) – odjezd bus v 12.00 hod.

TJ Nová Ves u N.M.n.M  –  A.F.C. HUMPOLEC  „A“

.

VÝSLEDKY UTKÁNÍ A.F.C. HUMPOLEC – týden středa 11.10. – neděle 15.10.2017

Dobrý den všem fanouškům klubu A.F.C. Humpolec,

zde zveřejňujeme přehled víkendových utkání našeho humpoleckého klubu A.F.C. HUMPOLEC.

.

STŘEDA 11.10.2017

STARŠÍ DOROST – MSDD-D (divize staršího dorostu)

A.F.C. Humpolec starší  –  FC Vysočina Jihlava   0:5 (0:2)

góly: 11´a 88´Malata Mirek, 45´Havlín Marek, 81´Vrba Tadeáš, 90´Svoboda Adam

ŽK: Moravec Patrik, Zástěra Štěpán, Honzl Jiří – Nováček Ondřej, Čapek Filip

.

MLADŠÍ DOROST – MSDD-D  (divize mladšího dorostu)

A.F.C. Humpolec mladší  –  FC Vysočina Jihlava   0:3 (0:1)

góly: 19´, 44´a 49´Shudeiwa Fares

ŽK: Prchal Adam (FC Vysočina Jihlava)

.

ČTVRTEK 12.10.2017

utkání starších a mladších přípravek KP Vysočiny – hřiště Humpolec

 

A.F.C. Humpolec mladší – FK Pelhřimov 6:3 (3:0)

A.F.C. Humpolec mladší – FK Pelhřimov  3:2 (3:1)

 

A.F.C. Humpolec starší – FK Pelhřimov    9:4 (3:3)

A.F.C. Humpolec starší – FK Pelhřimov    9:9 (5:3)

.

SOBOTA 14.10.2017

MLADŠÍ ŽÁCI – Krajský přebor Vysočiny

FC Chotěboř  –  A.F.C. Humpolec mladší   3:7 (1:4)

góly: 6´Píbil Patrik, 32´Káňa Jan, 53´Šťastný Adam – 5´a 17´Vacek Vojtěch, 11´Johanis Jakub, 20´a 39´Šlechta Miroslav, 44´Vacata Jakub, 52´Novák Marek

STARŠÍ ŽÁCI – Krajský přebor Vysočiny

FC Chotěboř  –  A.F.C. Humpolec starší   3:1 (0:0)

góly: 47´a 62´Hanuliak Ondřej, 64´Nedbal Aleš – 38´Koten Patrik

.

MUŽI „B“ (soutěžní utkání I. B třídy Kraje Vysočina skupina A)

TJ Sokol Černovice  –  A.F.C. HUMPOLEC  „B“    1:2 (1:1)

góly: 9´Hůlka Jindřich  –  6´a 75´Maršík Dominik

ŽK: Pěnka Lukáš  –  Kratochvíl Martin, Prokop Jakub, Žatečka Jakub

.

MUŽI „C“ (soutěžní utkání III.třídy OP Pelhřimov)

A.F.C. HUMPOLEC  „C“ – TJ STRÁŽIŠTĚ Velká Chyška    4:3 (2:3)

góly: 34´Němec René, 38´a 68´Duba Pavel, 57´Kračmar Miloš – 12´Havlíček Roman, 22´a 26´Přitasil Miroslav

ŽK: Metál Michal, Kračmar Miloš – Zelenka Lukáš, Přitasil Miroslav, Mička Kartin

.

NEDĚLE 15.10.2017

mladší přípravka – Okresní přebor Havlíčkův Brod

Sk Přibyslav/Víska  –  TJ Dálnice Speřice/A.F.C. Humpolec   5:4 (3:2)

TJ Dálnice Speřice/A.F.C. Humpolec – TJ Tis    10:2 (5:1)

.

MUŽI „A“ (mistrovské utkání KP Vysočiny)

A.F.C. HUMPOLEC  „A“  –  SK Kouty    5:0 (3:0)

góly: 4´Tomovič Ondřej, 15´a 21´Štěpán Pavel, 52´a 53´Šerý Daniel

ŽK: Neumann Miloš, Vařejka Lubomír, Cejpek Jiří, Pajskr Lukáš (všichni SK Kouty)

.

 

UTKÁNÍ A.F.C. HUMPOLEC – od 12.10. – do 15.10.2017

Zdravíme všechny fanoušky fotbalu, zde je přehled víkendových utkání A.F.C. HUMPOLEC

 

ČTVRTEK 12.10.2017

17.00 hod. – 18.00 hod. – mladší a starší přípravka – Krajský přebor Vysočiny

A.F.C. Humpolec přípravka – FK Pelhřimov (hřiště UMT Humpolec)

 

.

SOBOTA 14.10.2017

09.00 hod. – 10.15 hod. – mladší žáci – Krajský přebor Vysočiny (odjezd bus v 7:30)

FC Chotěboř  –  A.F.C. Humpolec mladší (hřiště UMT Chotěboř)

10.30 hodin – 12.00 hod. – starší žáci – Krajský přebor Vysočiny (odjezd bus v 7:30)

FC Chotěboř  –  A.F.C. Humpolec starší (hřiště UMT Chotěboř)

.

15.00 hod. – 17.00 hod. – MUŽI „B“  (mistrovské utkání 1.B třídy sk. A Vysočiny)

TJ Sokol Černovice  –  A.F.C. HUMPOLEC „B“

.

15.00 hod. – 17.00 hod. – MUŽI „C“ (soutěžní utkání III.třídy OP Pelhřimov)

A.F.C. HUMPOLEC  „C“ – TJ STRÁŽIŠTĚ Velká Chýška  

.

NEDĚLE 15.10.2017

9.00 hod. až 11.15 hod. – Okresní přebor přípravek Havlíčkův Brod (hřiště Víska)

SK Přibyslav/Víska – TJ Tis – TJ Dálnice Speřice/A.F.C. Humpolec 

.

15.00 hod. – 17.00 hod. – MUŽI „A“ (mistrovské utkání KP Vysočiny)

A.F.C. HUMPOLEC  „A“ – SK Kouty

.

 

VÝSLEDKY UTKÁNÍ A.F.C. HUMPOLEC – víkend sobota 07.10. – neděle 8.10.2017

Dobrý den všem fanouškům klubu A.F.C. Humpolec,

zde zveřejňujeme přehled víkendových utkání našeho humpoleckého klubu A.F.C. HUMPOLEC.

.

SOBOTA 07.10.2017

MLADŠÍ ŽÁCI – Krajský přebor Vysočiny

A.F.C. Humpolec mladší – SK Pernštejn Nedvědice   4:0 (2:0)

góly: 2´a 51´Pánek Martin, 15´Vacek Vojtěch, 46´Šlechta Miroslav

STARŠÍ ŽÁCI – Krajský přebor Vysočiny

A.F.C. Humpolec starší – SK Pernštejn Nedvědice    0:1 (0:0)

góly: 68´Loukota Matěj

.

MUŽI „B“ (soutěžní utkání I. B třídy Kraje Vysočina skupina A)

A.F.C. HUMPOLEC  „B“ – TJ Sokol Herálec (HB)    5:0 (3:0)

góly: 8´,36´a 83´Beránek Adam, 44´ Maršík Dominik, 49´Kříženecký Daniel

ŽK: Kratochvíl Martin, Paťha Jakub – Klement Tomáš, Stojan Luboš, Buben František

.

MUŽI „C“ (soutěžní utkání III.třídy OP Pelhřimov)

TJ Sokol Hořepník  –  A.F.C. HUMPOLEC  „C“    1:2 (0:0)

góly: 67´Filip Vojtěch  –  55´Zástěra Václav, 83´Havel Martin

ŽK: Zíka Petr, Trojan Radek, Dlouhý Pavel – Metál Michal, Homola Aleš, Havel Lukáš, Trecha Jan, Horký Aleš, Kračmar Miloš

.

NEDĚLE 08.10.2017

mladší přípravka – Okresní přebor Havlíčkův Brod

TJ Dálnice Speřice/A.F.C. Humpolec – TJ Sokol Okrouhlice  13:3 (8:1)

TJ Dálnice Speřice/A.F.C. Humpolec – TJ Sokol Štoky   7:10 (4:7)

.

MUŽI „A“ (mistrovské utkání KP Vysočiny)

Tj Sapeli Polná  –  A.F.C. HUMPOLEC  „A“    2:1 (2:0)

góly: 31´a 34´Szábo Jakub  –  86´Štěpán Pavel

ŽK: Koubek Petr, Reiterman Tomáš, Navrátil Petr, Szábo Jakub, Bambula Štěpán – Šerý Daniel

.

STARŠÍ DOROST – MSDD-D (divize staršího dorostu)

TATRAN Kohoutovice  –  A.F.C. Humpolec starší   2:0 (0:0)

góly: 50´a 89´Havlíček Adam

ŽK: Martini David – Prchal Roman

.

MLADŠÍ DOROST – MSDD-D  (divize mladšího dorostu)

TATRAN Kohoutovice  –  A.F.C. Humpolec mladší   1:1 (0:1)

góly: 70´Pavliš David – 39´Jaroš Vojtěch

ŽK: Brbec Šimon, Hanzl Petr – Mojžíš Michal

.

 

UTKÁNÍ A.F.C. HUMPOLEC – víkend 07.10.-08.10.2017

Zdravíme všechny fanoušky fotbalu, zde je přehled víkendových utkání A.F.C. HUMPOLEC

 

SOBOTA 07.10.2017

09.00 hod. – 10.15 hod. – mladší žáci – Krajský přebor Vysočiny

A.F.C. Humpolec mladší – SK Pernštejn Nedvědice

10.30 hodin – 12.00 hod. – starší žáci – Krajský přebor Vysočiny

A.F.C. Humpolec starší – SK Pernštejn Nedvědice

.

15.30 hod. – 17.30 hod. – MUŽI „B“  (mistrovské utkání 1.B třídy sk. A Vysočiny)

A.F.C. HUMPOLEC „B“  –  TJ Sokol Herálec (HB)

.

15.00 hod. – 17.00 hod. – MUŽI „C“ (odjezd auty ve 13,45 hodin)

TJ Sokol Hořepník  –  A.F.C. HUMPOLEC  „C“ (soutěžní utkání III.třídy OP Pelhřimov)

.

 

NEDĚLE 08.10.2017

 

9.00 hod. až 11.15 hod. – Okresní přebor přípravek Havlíčkův Brod (hřiště HUMPOLEC)

TJ Dálnice Speřice/A.F.C. Humpolec – TJ Sokol Okrouhlice – TJ Sokol Štoky

.

09.00 hod. a 10.20 hod. – utkání starších a mladších přípravek KP Vysočiny (odjezd BUS 7,00 hodin)

SFK Vrchovina – A.F.C. Humpolec – HFK Třebíč (hřiště Nové Město na Moravě)

.

10.30 hod. – 12.30 hod. – MUŽI „A“ 

Sapeli Polná  –  A.F.C. HUMPOLEC  „A“ (mistrovské utkání KP Vysočiny)

.

12.45 hod. – 14.30 hod. – STARŠÍ DOROST – MSDD-D  (odjezd BUS 10,00 hodin)

Tatran Kohoutovice –  A.F.C. Humpolec (mistrovské utkání divize staršího dorostu – MSDD-D)

.

15.00 hod. – 17.00 hod. – MLADŠÍ DOROST – MSDD-D  (odjezd BUS 10,00 hodin)

Tatran Kohoutovice  –  A.F.C. Humpolec (mistrovské utkání divize mladšího dorostu – MSDD-D)

VÝSLEDKY UTKÁNÍ A.F.C. HUMPOLEC – týden čtvrtek 28.9. – neděle 1.10.2017

Dobrý den všem fanouškům klubu A.F.C. Humpolec,

zde zveřejňujeme přehled víkendových utkání našeho humpoleckého klubu A.F.C. HUMPOLEC.

.

ČTVRTEK 28.09.2017

utkání starších a mladších přípravek KP Vysočiny – hřiště Polná

TJ Slavoj Polná  –  A.F.C. Humpolec mladší    5:7 (1:6)

TJ Slavoj Polná  –  A.F.C. Humpolec mladší    2:8 (0:5)

A.F.C. Humpolec mladší – FC Velké Meziříčí  13:2 (6:0)

A.F.C. Humpolec mladší – FC Velké Meziříčí  13:2 (3:0)

TJ Slavoj Polná  –  A.F.C. Humpolec  starší    15:4 (9:2)

TJ Slavoj Polná  –  A.F.C. Humpolec starší   12:10 (8:5)

A.F.C. Humpolec starší – FC Velké Meziříčí   7:14 (3:7)

A.F.C. Humpolec starší – FC Velké Meziříčí   3:21 (0:10)

.

STARŠÍ DOROST – MSDD-D  (divize staršího dorostu)

A.F.C. Humpolec starší  –  FK Pelhřimov  2:3 (1:2)

góly: 34´ Kejval Dan, 54´Prchal Roman  –  12´, 17´ a 90´ Mazač Tomáš

ŽK: Kejval Dan  –  Zajíček David, Rážek Dominik

.

MLADŠÍ DOROST – MSDD-D  (divize mladšího dorostu)

A.F.C. Humpolec mladší  –  FK Pelhřimov  6:2 (6:1)

góly: 3´, 34´, a 39´Lacina Daniel, 5´Maršík Jiří, 26´Zach Vojtěch, 37´Jiřík Pavel – 20´ Horák Milan(vlastní), 48´Vopálenský Lukáš

ŽK: bez karet

.

SOBOTA 30.09.2017

mladší přípravka – Okresní přebor Havlíčkův Brod

TJ Dálnice Speřice/A.F.C. Humpolec – TJ Golčův Jeníkov  5:4 (3:3)

TJ Dálnice Speřice/A.F.C. Humpolec – FK Ledeč nad Sázavou 3:7 (2:4)

.

MLADŠÍ ŽÁCI – Krajský přebor Vysočiny

SFK Vrchovina  –  A.F.C. Humpolec mladší    4:3 (1:2)

góly: 28´Humlíček Jan, 41´, 44´a 59´Kutra Daniel  –  5´a 10´Šimek Ondřej, 54´Šlechta Miroslav

STARŠÍ ŽÁCI – Krajský přebor Vysočiny

SFK Vrchovina  –  A.F.C. Humpolec starší    4:1 (3:0)

góly: 23´a 35´Červenka Roman, 34´a 50´Jícha Matěj – 38´Vápeník Ladislav

.

MUŽI „C“ (soutěžní utkání III.třídy OP Pelhřimov)

A.F.C. HUMPOLEC  „C“  – TJ Sokol Želiv   3:3 (1:2)

góly: 7´Havel Martin, 83´Žáček Pavel, 86´Metál Michal – 28´a 63´Němec Martin, 34´Hora Martin

ŽK: bez karet

.

MUŽI „B“ (soutěžní utkání I. B třídy Kraje Vysočina skupina A)

TJ Spartak Staré Ransko – A.F.C. HUMPOLEC  „B“    1:3 (1:1)

góly: 30´Dymáček Filip – 23´a 65´ Beránek Adam, 57´Kubíček Filip

ŽK: Šilpoch Michael (A.F.C.)

.

NEDĚLE 01.10.2017

STARŠÍ DOROST – MSDD-D (divize staršího dorostu)

A.F.C. Humpolec starší – FC Svratka Brno  0:1 (0:0)

góly: 74´Veškrňa Matěj

ŽK: Prchal Roman, Moravec Patrik – Sznapka Jakub, Hlavai Patrik

.

MLADŠÍ DOROST – MSDD-D  (divize mladšího dorostu)

A.F.C. Humpolec mladší – FC Svratka Brno  2:2 (1:1)

góly: 12´Homola Šimon, 53´Bohm Adam – 32´Bodeček Adam, 60´Řezník David

ŽK: Homola Šimon, Mojžíš Michal, Melmuka Kryštof, Maršík Jiří – Bodeček Adam

.

MUŽI „A“ (mistrovské utkání KP Vysočiny)

A.F.C. HUMPOLEC  „A“  – SK Přibyslav  3:0 (2:0)

góly: 8´Šerý Daniel, 45´Pikl Jiří, 77´Štěpán Pavel

ŽK: Podoba Michal, Skryja Jan, Alt Dominik – Adamec Lukáš, Pospíchal Jakub

.

SESTŘIH UTKÁNÍ:

VÝSLEDKY UTKÁNÍ A.F.C. HUMPOLEC – víkend 23.9. – 24.9.2017

Dobrý den všem fanouškům klubu A.F.C. Humpolec,

zde zveřejňujeme přehled víkendových utkání našeho humpoleckého klubu A.F.C. HUMPOLEC.

.

SOBOTA 23.09.2017

MUŽI „B“  (mistrovské utkání 1.B třídy sk. A Vysočiny)

A.F.C. Humpolec „B“  –  TJ Tis   2:0 (0:0)

góly: 54´Prokop Jakub, 66´Kratochvíl Martin

ŽK: Benáček Jakub  –  Kozlík Teodor, Blažek Lukáš, Miřátský Jan

.

NEDĚLE 24.09.2017

MLADŠÍ ŽÁCI – KP Vysočiny

A.F.C. Humpolec  – FC Velké Meziříčí    1:0 (0:0)

góly: 34´Pánek Martin

.

STARŠÍ ŽÁCI – KP Vysočiny

A.F.C. Humpolec  – FC Velké Meziříčí   2:2 (1:1)

góly: 4´Šlechta Miroslav, 54´Štěpán Kryštof  –  21´Kubát Lukáš (vlastní), 51´Žáček Lukáš (vlastní)

.

utkání starších a mladších přípravek KP Vysočiny – hřiště Chotěboř

FC Chotěboř – A.F.C. Humpolec starší  18:3  (8:0)

FC Chotěboř – A.F.C. Humpolec starší   7:7  (7:5)

A.F.C. Humpolec starší  – Nedvědice/Štěpánov   15:16 (8:10)

A.F.C. Humpolec starší  – Nedvědice/Štěpánov     7:9 (2:4)

FC Chotěboř – A.F.C. Humpolec mladší   0:15  (0:9)

FC Chotěboř – A.F.C. Humpolec mladší    5:5  (2:3)

A.F.C. Humpolec mladší – Nedvědice/Ujčov   5:5  (3:1)

A.F.C. Humpolec mladší  – Nedvědice/Ujčov     5:1 (2:1)

.

STARŠÍ DOROST – MSDD-D 

HFK Třebíč  –  A.F.C. Humpolec starší  1:2 (1:2)

góly: 40´Macek Adam  –  5´a 8´ Soukup Patrik

ŽK: Prchal Roman, Geist Ondřej

.

MLADŠÍ DOROST – MSDD-D  

HFK Třebíč  –  A.F.C. Humpolec mladší   2:1 (2:1)

góly: 16´Bence Vojtěch, 32´Dušovský Samuel  –  17´Jaroš Vojtěch

ŽK: bez karet

.

MUŽI „C“ (soutěžní utkání III.třídy OP Pelhřimov)

TJ Sokol Božejov  –  A.F.C. HUMPOLEC  „C“   1:2 (1:1)

góly: 19´Kubů Pavel – 14´Žáček Pavel, 81´Duba Pavel

ŽK: bez karet

.

MUŽI „A“ (mistrovské utkání KP Vysočiny)

FC Chotěboř  –  A.F.C. HUMPOLEC  „A“   0:2 (0:1)

góly: 43´Šerý Daniel, 82´Dalík Radim

ŽK: Odvářka Martin – Pecha Martin, Dalík Radim, Kopic Tomáš

A.F.C. Humpolec „A“- SK Kouty

Tréninkové jednotky PODZIMNÍ období

MINIPŘÍPRAVKA
úterý 15:30 – 17:00 (UMT)
čtvrtek 15:30 – 17:00 (tráva)
.
MLADŠÍ PŘÍPRAVKA
úterý 15:30 – 17:00 (tráva)
čtvrtek 15:30 – 17:00 (UMT)
.
STARŠÍ PŘÍPRAVKA
pondělí 15:30 – 17:00 (UMT)
úterý 15:30 – 17:00 (UMT)
čtvrtek 15:30 – 17:00 (tráva)
.
MLADŠÍ ŽÁCI
pondělí 16:30 – 18:00 (tráva)
středa 16:30 – 18:00 (UMT)
pátek 15:30 – 17:00 (UMT)
.
STARŠÍ ŽÁCI
pondělí 16:30 – 18:00 (UMT)
středa 16:30 – 18:00 (UMT)
pátek 15:30 – 17:00 (tráva)
.

MLADŠÍ DOROST -plán 23.10.-27.10.
úterý (24.10.)  16:30 – 18:00
čtvrtek  (26.10.) 16:30 – 18:00
pátek   (27.10.)  16:00 – 17:30

.
STARŠÍ DOROST – plán 23.10.-27.10.

úterý (24.10.) 16:30 – 18:00
středa  (25.10.) 16:30 – 18:00
pátek   (27.10.) 16:30 – 18:00
.
MUŽI „A“ a „B“
úterý 18:00 – 19:30 (tráva)
středa 18:00 – 19:30 (tráva)
pátek 18:00 – 19:30 (tráva)
.
MUŽI „C“ a „B“
středa 18:30 – 20:00 (UMT)