DOMÁCÍ UTKÁNÍ A.F.C. HUMPOLEC

sobota 28.10.2017 od 14.30 hodin – Krajský přebor  Kraje Vysočina

A.F.C. Humpolec „A“ – TJ Dálnice Speřice

sobota 28.10.2017 od 16.30 hodin – III.třída OP Pelhřimov

A.F.C. Humpolec „C“ – TJ Sokol Černovice „B“

neděle 29.10.2017 od 11.00 hodin – STARŠÍ DOROST – DIVIZE dorostu MSDD-skupina D

A.F.C. Humpolec starší dorost- FK Hodonín

neděle 29.10.2017 od 13.15 hodin – MLADŠÍ DOROST – DIVIZE dorostu MSDD-skupina D

A.F.C. Humpolec mladší dorost- FK Hodonín

VÝSLEDKY UTKÁNÍ A.F.C. HUMPOLEC – víkend sobota 07.10. – neděle 8.10.2017

Dobrý den všem fanouškům klubu A.F.C. Humpolec,

zde zveřejňujeme přehled víkendových utkání našeho humpoleckého klubu A.F.C. HUMPOLEC.

.

SOBOTA 07.10.2017

MLADŠÍ ŽÁCI – Krajský přebor Vysočiny

A.F.C. Humpolec mladší – SK Pernštejn Nedvědice   4:0 (2:0)

góly: 2´a 51´Pánek Martin, 15´Vacek Vojtěch, 46´Šlechta Miroslav

STARŠÍ ŽÁCI – Krajský přebor Vysočiny

A.F.C. Humpolec starší – SK Pernštejn Nedvědice    0:1 (0:0)

góly: 68´Loukota Matěj

.

MUŽI „B“ (soutěžní utkání I. B třídy Kraje Vysočina skupina A)

A.F.C. HUMPOLEC  „B“ – TJ Sokol Herálec (HB)    5:0 (3:0)

góly: 8´,36´a 83´Beránek Adam, 44´ Maršík Dominik, 49´Kříženecký Daniel

ŽK: Kratochvíl Martin, Paťha Jakub – Klement Tomáš, Stojan Luboš, Buben František

.

MUŽI „C“ (soutěžní utkání III.třídy OP Pelhřimov)

TJ Sokol Hořepník  –  A.F.C. HUMPOLEC  „C“    1:2 (0:0)

góly: 67´Filip Vojtěch  –  55´Zástěra Václav, 83´Havel Martin

ŽK: Zíka Petr, Trojan Radek, Dlouhý Pavel – Metál Michal, Homola Aleš, Havel Lukáš, Trecha Jan, Horký Aleš, Kračmar Miloš

.

NEDĚLE 08.10.2017

mladší přípravka – Okresní přebor Havlíčkův Brod

TJ Dálnice Speřice/A.F.C. Humpolec – TJ Sokol Okrouhlice  13:3 (8:1)

TJ Dálnice Speřice/A.F.C. Humpolec – TJ Sokol Štoky   7:10 (4:7)

.

MUŽI „A“ (mistrovské utkání KP Vysočiny)

Tj Sapeli Polná  –  A.F.C. HUMPOLEC  „A“    2:1 (2:0)

góly: 31´a 34´Szábo Jakub  –  86´Štěpán Pavel

ŽK: Koubek Petr, Reiterman Tomáš, Navrátil Petr, Szábo Jakub, Bambula Štěpán – Šerý Daniel

.

STARŠÍ DOROST – MSDD-D (divize staršího dorostu)

TATRAN Kohoutovice  –  A.F.C. Humpolec starší   2:0 (0:0)

góly: 50´a 89´Havlíček Adam

ŽK: Martini David – Prchal Roman

.

MLADŠÍ DOROST – MSDD-D  (divize mladšího dorostu)

TATRAN Kohoutovice  –  A.F.C. Humpolec mladší   1:1 (0:1)

góly: 70´Pavliš David – 39´Jaroš Vojtěch

ŽK: Brbec Šimon, Hanzl Petr – Mojžíš Michal

.

 

A.F.C. Humpolec „A“- SK Kouty

Tréninkové jednotky PODZIMNÍ období

MINIPŘÍPRAVKA
úterý 15:30 – 17:00 (UMT)
čtvrtek 15:30 – 17:00 (tráva)
.
MLADŠÍ PŘÍPRAVKA
úterý 15:30 – 17:00 (tráva)
čtvrtek 15:30 – 17:00 (UMT)
.
STARŠÍ PŘÍPRAVKA
pondělí 15:30 – 17:00 (UMT)
úterý 15:30 – 17:00 (UMT)
čtvrtek 15:30 – 17:00 (tráva)
.
MLADŠÍ ŽÁCI
pondělí 16:30 – 18:00 (tráva)
středa 16:30 – 18:00 (UMT)
pátek 15:30 – 17:00 (UMT)
.
STARŠÍ ŽÁCI
pondělí 16:30 – 18:00 (UMT)
středa 16:30 – 18:00 (UMT)
pátek 15:30 – 17:00 (tráva)
.

MLADŠÍ DOROST -plán 23.10.-27.10.
úterý (24.10.)  16:30 – 18:00
čtvrtek  (26.10.) 16:30 – 18:00
pátek   (27.10.)  16:00 – 17:30

.
STARŠÍ DOROST – plán 23.10.-27.10.

úterý (24.10.) 16:30 – 18:00
středa  (25.10.) 16:30 – 18:00
pátek   (27.10.) 16:30 – 18:00
.
MUŽI „A“ a „B“
úterý 18:00 – 19:30 (tráva)
středa 18:00 – 19:30 (tráva)
pátek 18:00 – 19:30 (tráva)
.
MUŽI „C“ a „B“
středa 18:30 – 20:00 (UMT)