UTKÁNÍ NA UT V HUMPOLCI – sobota 25.2.2017 a neděle 26.2.2017

Zdravíme všechny fanoušky fotbalu, zde je přehled víkendových utkání na Humpoleckém stadionu A.F.C. Humpolec SOBOTA 25.2.2017 09.30 hod. - 11.30 hod. - ...

Mladší přípravka – plážový fotbal

V sobotu se naše mladší přípravka zúčastnila druhého ročníku  turnaje E.ON Junior Cup Beach (plážový fotbal). Kvalifikační turnaje se hráli ...

Starší žáci – informace, výsledky, další příprava

  A.F.C. : Sokol Bedřichov  2:3 V sobotu 11.2. jsme na UMT v Humpolci sehráli první přípravné utkání roku 2017. Soupeřem nám byli ...

UTKÁNÍ NA UT V HUMPOLCI – sobota 18.2.2017 a neděle 19.2.2017

Zdravíme všechny fanoušky fotbalu, zde je přehled víkendových utkání na Humpoleckém stadionu A.F.C. Humpolec SOBOTA 18.2.2017 11.30 hod. – 13.30 hod. – ...

Mladší přípravka na turnaji v Jihlavě

V neděli se mladší přípravka (r.2008 a r. 2009) zůčastnila halového turnaje v Jihlavě. Ve skupině jsme se postupně utkali ...

AFC Humpolec (komb.dorost) – Sokol Plačkov (muži) 3:1

AFC Humpolec (komb.dorost) - Sokol Plačkov (muži) 3:1 (1:0) 25.Zástěra, 58.Prchal, 76.PK Benáček Podoba-Prchal, Vočadlo, Benáček, Zástěra - Kameš, Kejval, Svoboda, ...

UTKÁNÍ NA UT V HUMPOLCI – sobota 11.2.2017 a neděle 12.2.2017

Zdravíme všechny fanoušky fotbalu, zde je přehled víkendových utkání na Humpoleckém stadionu A.F.C. Humpolec SOBOTA 11.2.2017 8,45 hod. - 10.15 hod. - ...

AFC HUMPOLEC „A“ – BYSTŘICE 4:1

HUMPOLEC – BYSTŘICE 4:1 „Byl to kvalitní zápas. Ve druhém poločase jsme byli dvacet minut pod tlakem, ale ustáli jsme to ...

Tréninkové jednotky ZIMNÍ období

MINIPŘÍPRAVKA
pondělí tělocvična ZŠ Podhrad
17:00 - 18:00
pátek tělocvična ZŠ Podhrad
16:30 - 18:00

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA
úterý tělocvična ZŠ Podhrad
16:30 - 18:00
pátek tělocvična ČZA - zemědělka
16:30 - 18:00

STARŠÍ PŘÍPRAVKA
pondělí UMT 15:30 - 17:00
středa UMT 15:30 - 17:00
čtvrtek UMT 15:30 - 17:00

MLADŠÍ ŽÁCI
pondělí UMT 15:30 - 17:00
středa tělocvična ČZA - zemědělka
16:30 - 18:00
pátek UMT 15:30 - 17:00

STARŠÍ ŽÁCI
pondělí UMT 16:30 - 18:00
středa tělocvična ČZA - zemědělka
15:00 - 16:30
pátek UMT 15:30 - 17:00

DOROST
úterý UMT 16:30 - 18:00
středa UMT 16:30 - 18:00
pátek UMT 16:30 - 18:00

MUŽI
úterý tělocvična ČZA - zemědělka
17:30 - 19:00
středa UMT 18:00 - 19:30
pátek UMT 18:00 - 19:30

Slideshow